Dodaj intencję | Zobacz wpisy


Imię: Lisa Hays E-mail:  Lisahays995@gmail.com
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  31 - 03 - 19 Godzina:  12 : 00 : 22

Nazywam się Lisa Hays, jestem 49-letnim nauczycielem i pochodzi z Monmouth, Illinois, Stany Zjednoczone. Wygrałem 2 miliony dolarów jackpota w loterii USA Powerball ™ 9 lutego 2019 roku. Poszukuję kilku szczerych ludzi, którym mogę przekazać darowiznę i będę mógł użyć tego maga do poprawy ich życia.
Imię: Helena Karas E-mail:  helenakaras07@gmail.com
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  30 - 03 - 19 Godzina:  15 : 27 : 21

Witajcie ludzie. Nazywam się Helena Karas z Pragi 8. Otrzymałem pożyczkę w wysokości 15 000 000 CZK Pan Peter Krajcovic za nieruchomość w Pradze 2. Właściwy e-mail pana Krajcovica to senatorrpwalter@hotmail.com. Jego pożyczka jest w 100% gwarantowana. Skontaktuj się z nim, jeśli nadal szukasz pożyczki.
Imię: Alina E-mail:  azywer@o2.pl
Adres strony WWW:  Ściegiennego 18, 18
IP:  
Data:  16 - 01 - 19 Godzina:  20 : 35 : 03

Szczęść Boże proszę o modlitwę za syna który wyjechał do pracy do Angli związał się z kobietą Anetą która jest rozwódką,ma dorosłe dzieci,i 20 lat starsza od syna.Od 8.kwietnia 2016r.nie mam kontaktu z synem.Proszę o modlitwę za Mariusza o wiarę w Boga,szczerą spowiedz,powrót do Kościoła,chrześcijański związek małżeński i żeby odezwał się do swojej mamy.Bóg zapłać za modlitwę.

Imię: Beata E-mail:  beti20000@interia.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  20 - 04 - 17 Godzina:  23 : 12 : 21

Najłaskawsze Mateńko, która jesteś w Niebie i patrzysz na nas grzeszników pełna miłości, proszę Cię o Matulu Ukochana i Przenajświętsza wstawiaj się u Swego Syna Jezusa Chrystusa za mną i moim narzeczonym, abyśmy się dobrze przygotowali do ślubu i wesela duchowo i finansowo, żeby nam nie zabrakło wiary i miłości oraz żeby pieniądze się znalazły na wesele ślub oraz spłatę moich długów. Zlituj się nad nami Matko Boża i prowadź nas do Chrystusa. Amen
Imię: Jurek E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  29 - 04 - 16 Godzina:  01 : 52 : 41

Ukochana Matko Boża błagam Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa , aby zesłał łaskę powrotu miłości i wierności na moje małżeństwo - Ewy i Jurka. Jezu uratuj moje małżeństwo i zjednocz moją rodzinę w miłości do Ciebie. Przytul nas do swoich ran i osłoń Najświętszą Krwią Twoją. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać za modlitwę.
Imię: Bożena E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  17 - 03 - 16 Godzina:  15 : 06 : 00

Proszę o modlitwę o uwolnienie i nawrócenie Tomka, Justyny, Wiesławy, Ryszarda i ich wszystkich dzieci. Bóg zapłać za modlitwę
Imię: Bożena E-mail:  bozka495@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  17 - 03 - 16 Godzina:  14 : 50 : 54

Proszę o modlitwę o uwolnienie z nałogów
Imię: jadwiga E-mail:  smaksymiliana@interia.pl
Adres strony WWW:  krs-dzierzoniow.pl
IP:  
Data:  20 - 02 - 16 Godzina:  20 : 17 : 00

O uzdrowienie relacji!
Imię: Paweł E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  09 - 10 - 15 Godzina:  10 : 22 : 57

Maryjo Królowo Różańca Świętego pokornie proszę o łaski i błogosławieństwo matczyną Twoją opiekę dla Pani Ani dyrektor i poprzedniego pana dyrektora. Dla nauczycieli uczniów' absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej im.Wojciecha Kilara w Dzierżoniowie w 40 rocznicę założenia dla Pani Anny Piotrowskiej o zdrowie błogosławieństwo Twoje Maryjo prosi Twój czciciel.
Imię: Paweł E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  09 - 10 - 15 Godzina:  09 : 53 : 08

Maryjo Królowo Różańca Świętego pokornie proszę o łaski i błogosławieństwo matczyną Twoją opiekę dla Pani Ani dyrektor i poprzedniego pana dyrektora. Dla nauczycieli uczniów' absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej im.Wojciecha Kilara w Dzierżoniowie w 40 rocznicę założenia dla Pani Anny Piotrowskiej o zdrowie błogosławieństwo Twoje Maryjo prosi Twój czciciel.
Imię: Jerzy E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  17 - 08 - 15 Godzina:  21 : 22 : 59

Królowo Różańca Świętego proszę Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u twojego Syna Jezusa Chrystusa ,aby uratował moje rozpadające się małżeństwo , i abyśmy wytrwali w nim do ostatnich dni naszego życia.
Imię: Maria E-mail:  poziomka02@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  26 - 07 - 15 Godzina:  19 : 46 : 25

Mateńko błagam Cię poprzez serce Twego syna,o wsparcie w modlitwie do Najwyższego o łaskę zdrowia, szczególnie dla chorej Mamy i syna.O miłość w rodzinie,spokój,upragnioną zgodę oraz pojednanie.Bóg Zapłać...Jezu Ufam Tobie...Mateńko,pomóż nam...
Imię: hm E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  21 - 07 - 15 Godzina:  19 : 32 : 39

proszę o skasowanie mojego adresu meila intencji autora o imieniu Ewa
Imię: Dominika E-mail:  dominika659@migmail.pl
Adres strony WWW:  www.big-bag.rehalab.com.pl/
IP:  
Data:  16 - 07 - 15 Godzina:  13 : 46 : 27

stronka naprawde fajna, tak trzymać
Moze ktoś z Państwa bedzie nam mogł pomóc,moze ma zbedne materiały typu farba olejna do okien,2 paczki uzywanych paneli w/w deflektor bez ktorego niestety nie ma ciągu w kominie i cały dym wraca na mieszkanie,jakąs wykladzine lub duży dywan zbedny,brakuje nam łóżka typu mała sofa lub fotel rozkładany,uzywane meble do kuchni,odzież dla dziewczynek od wzr.140 do 166cm chlopca 168cm,obuwia rozm od 33,34,36,38,chlopiece 39-40.Za wszystko bedziemy bardzo wdzieczni.Przez jakis czas braliśmy odpady z pobliskiego marketu i zona wykorzystywała co sie dało,lecz niestety zmienił się kierownik i stwierdził ,iż taka sytuacja nie może mieć miejsca i odmówił nam takiej formy pomocy, ..Mamy zaległosc w wodociagach w wys.600 zł jezeli do 23.07 nie dokonamy wpłaty na dodatek zostanie nam odcieta woda.Wplacamy ile mozemy ,troche na prad,troche na wode ale to niestety za mało,nie wiem gdzie szukac pomocy dlatego ośmieliłem sie prosic Panstwa o pomoc jakąkolwiek,jestem w stanie dostarczyc wszelkie dokumenty do wgladu uwierzytelniajace nasza sytuacje,czy zdjec,zapraszam do nas -prosze ,błagam niech mnie ktos usłyszy.....moj @ to romstr63@wp.pl-prosze o przesłanie mojej prosby dalej ,wierze ze znajda sie ludzie o dobrym sercu-Dziewczynki sa kochane i zdolne tyle juz osiagneły chlopak jeden rodzynek gra w pilke nozna to jego pasja tez mu brakuje i getrow i korkow-wszystkimjest ciezko ale najbardziej odbija sie to na dzieciach .
Wysłalem tyle juz @ do biur poselskich urzedu miasta fundacji-wszedzie rozumieja jest im przykro ale skoro rodzina nasza nie jest patologiczna nie ma alkoholu przemocy klopotow wychowawczych z dziecmi -nie moge liczyc na pomoc.Z urzedu miejskiego dostalem pismo ze jestem zlym ojcem ,bo nie potrafie zapewnic bytu rodzinie-ale nikt nie przyjdzie nie zobaczy jak zyjemy co zostalo zrobione nie zada pytania dlaczego rury mi rozmroziło,fakt mamy zadluzenie ale wiele ludzi ma ,czasy sa ciezkie teraz sie ma prace a jutro moze jej nie byc, , bardzo boli fakt ze zostałem zepchniety na margines .Moze gdybym pił bil rodzine to predzej byłaby jakas pomoc a moze gdybym popelnił samobojstwo ? dostali by rente i łatwiej byłoby zakonczyc te pare rzeczy w domu? ale co wtedy z psychika dzieci?

Bardzo prosze ,wrecz błagam o pomoc,chce udostepnic całe 1 pietro dzieciom a mam ich 5
Nie wiem co robic czy oddac dzieci do rodziny zastepczej chodzic i zebrac wyjechac? Cale moje zycie to dzieci i rodzina,czesto glodujemy brakuje nam odziezy
Bardzo proszę o jakakolwiek pomoc w mojej sprawie moze ktos ma niepotrzebne jakies materiały abym mogl skonczyc remont .Sam jestem w stanie go dokonczyc poniewaz znam sie trochę na tych robotach a czego nie wiem czytam i robię.Palimy w piecu kuchennym drewnem,ale jest on do remontu ,bardzo niejednokrotnie ; dymi; sie z niego.

Zyjemy w domu bardzoubogo ,pomimo iz mam piec centralnego ogrzewania nie moge go uzywac ,gdyz nie mam rur,co mogłem to wykonałem we .Myslałem skoncze remont i dzieci beda mogły godnie zyc i uczyc sie, nie mam srodkow na zycie i zyje w tragicznych warunkach.Boje sie ze dluzej nie wytrzymam tego.Pisalem prosbe do MOPS o zas celowy na niezbedny do zycia remont otzrymalem kwote 400zl na opał.Teraz p[rzez dw amies.nie otrzymalismy nic.

.Spłacam kredyt hipoteczny ,ktory wziąłem aby spłacic ciotkę dalsza oraz na remont domu.Wykonałem kanalizacje do parteru ,podciągnąłem wode z ogrodu ,załozyłem licznik na wode,cała piwnice przygotowałem aby ;pójsc; z pracami remontowymi dalej wyremontowałem pokoje zostala mi kuchnia i lazienka oraz zakup kafelek oraz NASADAY KOMINOWej TYPU H FI 150 DEFLEKTOR KWAS.Wszystko wykonuje sam z corkami najstarszymi ,zona ..Niestety sytuacja moja materialna nie pozwala mi na to,brak naleznosci za prace w całosci,zatrzymał moj remont w martwym punkcie,nigdy nie myslałem,że po 32 latach pracy nie bedę mial z czego zyc!!a musze łozyc rowniez na utrzymanie dzieci ,gdyz one muszą zjesc .

Mieszkam w domu jednorodzinnym w niewielkiej miejscowości opodal Bielska -Białej ,ktorego jestem włascicielem.Dwa lata temu mrozy jakie miały miejsce ,rozmroziły mi całą kanalizację,c o oraz wodę.Przez cały ten czas probuje doprowadzic do ładu szkody jakie wyrzadziła zima aby w godnych warunkach mogły zamieszkac w połowie domu dzieci moje wraz z żoną.Jest to zdrowy ,piękny dom duzy ogrod ,bezpieczny i ogrodzony,kazde z dzieci ma mozliwosc posiadania swojego pokoju i spokoju potrzebnego do nauki oraz zajec dodatkowych

Imię: roman E-mail:  romstr63@p.pl
Adres strony WWW:  http://www.krs-dzierzoniow.pl/
IP:  
Data:  16 - 07 - 15 Godzina:  01 : 01 : 19Imię: erni E-mail:  erni94@migmail.pl
Adres strony WWW:  www.artykuly-dla-dzieci.prawoisprawiedliwosc.net.pl/
IP:  
Data:  15 - 07 - 15 Godzina:  12 : 54 : 56

fajna strona , bardzo dobrze prowadzona pzodrawiam

Imię: Ewa E-mail:  ...
Adres strony WWW:   gggg
IP:  
Data:  13 - 07 - 15 Godzina:  20 : 08 : 48

Maryjo proszę cię o łaskę zdrowia,znalezienie pracy normalnej i wszelkie potrzebne łaski i pomyślność w nauce i w relacji z Łukaszem.


Bóg zapłać za modlitwę.

Imię: Jurek E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  02 - 07 - 15 Godzina:  22 : 38 : 57

Ukochana Matko Boża błagam Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa , aby zesłał łaskę powrotu miłości i wierności na moje małżeństwo - Ewy i Jurka. Jezu uratuj moje małżeństwo i zjednocz moją rodzinę w miłości do Ciebie. Przytul nas do swoich ran i osłoń Najdroższą Krwią Twoją. Jezu ufam Tobie.

Imię: Nicole E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  22 - 05 - 15 Godzina:  20 : 57 : 52

Proszę o to bym mogła zdać do 3 klasy gimnazjum.
Imię: Jurek E-mail:  jmobrys@poczta.onet.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  13 - 05 - 15 Godzina:  01 : 34 : 28

Królowo Różańca Świętego błagam o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa , aby zesłał łaskę powrotu miłości , wierności , oraz przebaczenie na moje rozpadające się małżeństwo - Ewy i Jurka.Jezu schroń moją rodzinę w swoich ranach i osłoń nas Najdroższą Krwią Twoją.Dziękuję za wsparcie modlitewne w czasie choroby mojej siostry Zenony.która 2 kwietnia odeszła do Pana.Wieczny odpoczynek ....
Imię: bożena E-mail:  boncia1954@tlen.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  29 - 04 - 15 Godzina:  23 : 04 : 56Imię:  E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  18 - 03 - 15 Godzina:  01 : 31 : 34

Maryjo proszę o zdrowie Błogosławieństwo Twoje Maryjo dla Księdza Andrzeja Paracieja i Jego Rodziny. Twój Czciciel
Imię: bożena E-mail:  boncia1954@tlen.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  07 - 02 - 15 Godzina:  22 : 28 : 53

Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o modlitwę o uzdrowienie Zenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity i Piotra, o pracę dla Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych Agaty
Imię: Michał E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  05 - 02 - 15 Godzina:  08 : 12 : 58

Matko Boża proszę Cię, aby moja żona wyzbyła się zatwardziałości serca, żalu i zawziętości. Aby ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża, nie była taka uparta i za wszelką cenę nie parła do swego. Proszę by w sercu Agnieszki zrodziła się miłość bezwarunkowa, która nie pamięta złego. Otocz Maryjo moją żonę swoją matczyną opieką i spraw by wróciła do mnie.
Imię: M E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  26 - 01 - 15 Godzina:  22 : 08 : 04

Aby światło rozświetliło całą ziemię, a Słowu Bożemu niech każdy zaufa i weźmie do serduszka... Amen
Imię: kochający mąż E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  25 - 01 - 15 Godzina:  13 : 37 : 38

Proszę aby moja żona wróciła do mnie i umiała mnie na nowo pokochać, nie żyła w grzechu cudzołóstwa i za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu.
Imię: Michał E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  25 - 01 - 15 Godzina:  13 : 34 : 34

proszę o modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie międzypokoleniowe w rodzinach Agnieszki i Michała; o uwolnienie od rozwodów, kłótni, nierządu, złych życzeń innych ludzi.
Imię: Michał E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  19 - 01 - 15 Godzina:  19 : 59 : 52

w intencji uratowania małżeństw: Hani i Mariusza z Opola, Agnieszki i Tomka z Dębicy, Kamili i Jarka, Stanisława i Kasi, Grzegorza i Ani z Wrocławia oraz Kasi i Józefa z Wrocławia, Eli i Krzyśka z Bielaw, Marii i Jerzego, Anity i Tomasza, Agnieszki i Michała z Wrocławia, Katarzyny i Szymona.
Imię: Mikolaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  24 - 12 - 14 Godzina:  08 : 19 : 35

Módlmy się za siostry i braci w wierze katolickiej, którzy bezkrytycznie POpierają in vitro. związki partnerskie, aborcję, obowiązek szkolny dla 6. latków, emerytury po 67. roku życia, kradzież pieniędzy z OFE, propagujących "pedagogikę wstydu", pogardy i nienawiści do Polaków. Prośmy Pana Jezusa przychodzącego na świat o to, aby zesłał na nich łaskę rozróżniania dobra od zła. Ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Imię: Jurek E-mail:  jmobrys@poczta.onet.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  16 - 12 - 14 Godzina:  20 : 57 : 54

Ukochana Matko Boża błagam Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa , aby zesłał łaskę powrotu miłości i wierności na moje małżeństwo - Ewy i Jurka. Jezu uratuj moje małżeństwo i zjednocz moją rodzinę w miłości do Ciebie. Przytul nas do swoich ran i osłoń Najświętszą Krwią Twoją. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać za modlitwę.
Imię: wróżka E-mail:  sdsd@op.pl
Adres strony WWW:  wrozkaiska.blogspor.com
IP:  
Data:  14 - 11 - 14 Godzina:  02 : 23 : 16

Piekna strona.
Imię: Jadzia E-mail:  vistabuena165
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  18 - 10 - 14 Godzina:  22 : 47 : 50

Proszę o pomoc modlitewną, aby Bóg wyprowadził mnie z grzechu i tej strasznej sytuacji w której tkwię. Chcę się podnieść, ale jestem za słaba, potrzebuję wsparcia. Może za mało kocham Boga, za mało w Niego wierzę, i dlatego nie umiem się podnieść, ale wiem ze bez niego tego nie dam rady zrobic, chce z tego wyjść. Mam nieprzepracowane zranienia, które wykorzystają demony. Jestem samotna, nie mam się do kogo zwrócić o pomoc. Proszę o ochronę przed demonami, które cały czas starają się mnie udręczyć, podkopać moja wiarę w Boga, działać na moje emocje. Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Jadzia
Imię: Jurek E-mail:  jmobrys@poczta.onet.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  16 - 10 - 14 Godzina:  23 : 03 : 10

Królowo Różańca Świętego proszę Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u twojego Syna Jezusa Chrystusa ,aby uratował moje rozpadające się małżeństwo , i abyśmy wytrwali w nim do ostatnich dni naszego życia.
Imię: Michał E-mail:  m_a_k_j@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  16 - 10 - 14 Godzina:  08 : 06 : 07

Matko Boża polecam Ci w opiekę Agnieszkę. Zaopiekuj się Nią i spraw, by umiała docenić to co ma, a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych. By za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę dla Niej i dla mnie o łaskę pojednania, przebaczenia, opamiętania i nawrócenia. Proszę by żona wróciła do mnie i wyzbyła się złości, zawziętości, a kariera zawodowa nie była dla niej na pierwszym miejscu.
Imię: Dorota E-mail:  bornicka@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  07 - 10 - 14 Godzina:  21 : 57 : 38

Matuchno Różańcowa proszę zawróć mojego męża ze złej drogi, wstaw się u swojego syna o jego przemianę i nawrócenie. Pomóż mi odbudować nasz Sakrament Małżeństwa aby nasze dzieci mogły wzrastać w pełnej ,kochającej się rodzinie.Z góry serdecznie dziękuję i przepraszam za kłopot :)
zainteresowany współpracą, bądź znali jakąś osobę proszę o szybki kontakt.
Jak wspominałam sprawa jest bardzo pilna, dlatego jeżeli księża byliby

skontaktować i zaproponować współpracę :)
chciałby/mógłby się zaangażonować lub wskazać osobę, z którą moglibyśmy się
naszą akcję. Sprawa jest bardzo pilna, dlatego pomyślałam, że może ksiądz
nieskutecznie szukamy lidera, który mógłby w takim mieście poprowadzić
*. Wciąż aktywnie, jednak niestety
i www.szlachetnapaczka.pl
działalności można przeczytać na stronie *www.superw.pl
Paczki. Chcęlibyśmy pomóc Rodzinom z tego i pobliskich rejonów. O naszej
W tym roku postanowiliśmy otworzyć w Dzierżoniowie rejon Szlachetnaj

zaraz przedstawię może się udać, zwłaszcza z ks. Arturem Bilińskim.
działania charytatywne. Pani Anna powiedziała również, że sprawa, którą
Królowej Różańca Świętego jest rozwiniętą wspólnotą i jest zaangażowana w
Szlachetna Paczka. Dowiedziałam się iż Parafia Rzymskokatolicka pw.
Anny Siarkowskiej, która jest zaangażowana, podobnie jak ja, w projekt
adres e-mailowy na który postanowiłam napisać wiadomość dostałam od Pani

Imię: Katarzyna E-mail:  kasia@op.pl
Adres strony WWW:  www.superw.pl
IP:  
Data:  19 - 08 - 14 Godzina:  17 : 24 : 07

Szczęść Boże,

Imię: Marlena E-mail:  modli.twa@op.pl
Adres strony WWW:  fronda.pl
IP:  
Data:  09 - 07 - 14 Godzina:  16 : 27 : 32

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcje modlitwy za dusze ofiar walk na Ukrainie i dzielenie się własnym doświadczeniem tych praktyk na stronie facebookowej! Nie bądź obojętny!

http://www.fronda.pl/a/akcja-frondy-modlitwa-za-dusze-ofiar-na-ukrainie,39170.html
Imię: Tomasz E-mail:  smolenski@ierigz.waw.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  08 - 07 - 14 Godzina:  10 : 38 : 23

Szczęść Boże, Proszę o modlitwę w nadchodzącą drugą rocznicę śmierci (29 lipca) mojej ukochanej mamy ś. p. Zofii Smoleńskiej. Niech Bóg ją przyjmie do Swojego Serca.
Z Bogiem,
syn Tomasz.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  07 - 06 - 14 Godzina:  17 : 51 : 46

Św. Jane Pawle II uproś przez Maryję u Jej Syna o błogosławieństwo dla Marty, która spodziewa się dziecka. Prosimy o szczęśliwe rozwiązanie i o to aby dzidziuś urodził się zdrowy. Proszę o modlitwę.
Imię: Mikolaj E-mail:  kazikj@kazik.com.pl
Adres strony WWW:  kazik.com.pl
IP:  
Data:  12 - 05 - 14 Godzina:  08 : 29 : 02

Św. Jane Pawle II uproś przez Maryję u Jej Syna łaskę zdrowia dla Alicji, Hanny i Bartosza a dla ich rodziców wspomagaj w wychowaniu dzieci na dobrych chrześcijan i patriotów.
Serdeczne Bóg zapłaćW intencji Pewnej Osoby

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  03 - 08 - 07 Godzina:  14 : 34 : 08

Pokornie Proszę o modlitwę
Serdeczne Bóg zapłaćO wyzwolenie, uwolnienie i uzdrowienie z choroby. Prosi Marcin
Jezu Miłości moja Bądź uwielbiony. Tobie Chwała i Cześć

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  19 - 08 - 07 Godzina:  12 : 28 : 07

Pokornie proszę o modlitwę
Serdeczne Bóg zapłaćW intencji Panu Bogu wiadomej
W intencji Konrada

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  08 - 08 - 07 Godzina:  06 : 58 : 10

Pokornie proszę o modlitwę

Imię: katarzyna E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  06 - 08 - 07 Godzina:  12 : 37 : 57

o uzdrowienie naszej obecnej sytuacji życiowejSerdeczne Bóg zapłaćW intencji Edyty

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  01 - 08 - 07 Godzina:  13 : 13 : 36

Pokornie proszę o modlitwę

Imię: andrzek E-mail:  piotrandrzej@spoko.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  21 - 07 - 07 Godzina:  22 : 33 : 36

PANIE BOŻA W TROJCY JEDYNY ZYWY I WSZECHMOGACY I TY MARYJO PANNO BOGURODZICO DZIEWICO NIEPOKALANA WNIEBOWZIETA I WSZYTSKICH ŚWIĘTYCH I ANIOŁÓW Z MICHAŁEM ARCHANIOŁEM NA CZELE PROSZĘ O ZNISZCZENIE ŻRÓDŁA GRZECHU PORNOGRAFI I U OSOB PANU BOGU WIADOMYCH
Imię: andrzej E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  12 - 05 - 12 Godzina:  11 : 30 : 15

PANA BOGA I MATKE NAJŚWIĘTSZĄ PROSZĘ W INTENCJI MOJEGO POWOŁANIA OCHRONY,OPIEKI i BOSKIEJ OPATRZNOŚCI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGOSerdeczne Bóg zapłaćW intencji Henryka

Imię:  E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  08 - 05 - 12 Godzina:  19 : 49 : 40

Pokornie proszę o modlitwę

Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  01 - 05 - 12 Godzina:  08 : 17 : 54

Św. Ojcze Pio, błogosławiony Janie Pawle II, proszę Was o wstawiennictwo za pośrednictwem Maryi, do naszego Pana Jezusa, o powrót do zdrowia dla mojego syna Michała. Proszę wszystkich o modlitewne wsparcie mojej prośby. Bóg zapłać.
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  30 - 04 - 12 Godzina:  16 : 07 : 50

Jezu Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nad namiSerdeczne Bóg zapłać2.W intencji Panu Bogu wiadomej
1.Dziękuję za otrzymane Łaski Panie mój i Boże mój

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  29 - 04 - 12 Godzina:  09 : 45 : 03

Pokornie proszę o modlitwę

Imię: andrezj E-mail:  piotrandrzej@spoko.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  25 - 04 - 12 Godzina:  20 : 12 : 19

PANA BOGA I MATKE NAJŚWIĘTSZĄ PROSZĘ W INTENCJI MOJEGO TATY I MOJEJ MAMY O OCHRONE DLA NICH O ŚWIATŁO DLA NICH PROWADZENIE ICH DO ZBAWIENIA UZDROWIENIE Z WSZELKICH DOLEGLIWOŚCI DUSZY ,CIAŁA I UMYSŁU UWOLNIENIE OD NIEPRZYJAZNYCH OSÓB WYTRWAŁOŚĆ I MIŁOŚĆ WIARE I NADZIEJE.
Imię: andrezj E-mail:  piotrandrzej@spoko.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  22 - 04 - 12 Godzina:  15 : 07 : 44

Matko Najsiwetsza i ty Św Jozefie i ty Św janie Chrzcicielu prosze oredujcie za tymi których skrzywdzilem pomozcie mi wynagrodzic to wszytsko zło jakie ludziom uczyniłem.dziekuje


Serdeczne Bóg zapłać
W intencji Śp. Zbigniewa. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  21 - 04 - 12 Godzina:  19 : 10 : 39

1 Pokornie Proszę o modlitwę

Imię: andrezj E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  09 - 04 - 12 Godzina:  21 : 05 : 58

za oskara i cala moja rodzine o ochrone nad niaSerdeczne Bóg zapłaćJezu Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną ( Prosi Zbigniew )

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  07 - 04 - 12 Godzina:  20 : 20 : 11

Pokornie Proszę o modlitwę

Imię: andrezj E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  25 - 03 - 12 Godzina:  13 : 04 : 55

prosze o modlitwe w intencji bardzo waznej dla mnie i tych rownie warznych ale innych z gora za modlitwe dziekuje
Imię: andrzej E-mail:  piotrandrzej@spoko.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  22 - 03 - 12 Godzina:  16 : 23 : 55

w intencji moich licznych problemow
Imię: Jan E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  09 - 03 - 12 Godzina:  03 : 37 : 25

Matko Boża, proszę o zdrowie dla żony.
Imię: Damian E-mail:  adrzej-11@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  07 - 03 - 12 Godzina:  17 : 43 : 15

Damian Proszę o modlitwę bym maił chędz chodzienia do szkoły bym nie obszczał dni i godzin bym przechodząc cały rok szkolny i bym miał dobre oceny.Bym zariczył dobrze drugi semestr.Bym znalazł dziewczynę ,o Dobrą żonę,,o łaskę,o szczęście, o miłość, o zdrowie,o finanse,O pewność siebie,O nadzieje,O otwarcie na świat,o wyższa za Mo ocenę,O wyrazenie uczuć,O uwolnienie mię od lęków przysłosći,o wypaczenie sobie i innym wrzelkich błędów,O miłoć bezwarunkową,o Miłość czystą,O rozwój duchowy,O nawrócenie się,Za ufaniu nanowo Bogu i całemu swiatu,O zdrowie psychiczne,o zdrowie fizyczne,O nadzieje w lebrze judro,O brawdziwy żal za grzechy zwoje i całego świata,O wiare w Boga,O wiare w świat,O wiare w Ludzi,W intencjach i o zdrowie dla ojca swietego,O odpowiedzialnąć za siebie i innych ludzi,O duchowe spardzie mnie,By Bóg by mi wybaczył te Moje wszystkie grzechy,Prosze desz o Modlitwe za Dusze Wuja Józka,Za dziatka Stanisława i za dusze w czysccu cierpioce i za błogające dusze i owszystkie dusze zmarłych by im ulżyc w czierpieniach,O miłosierdzie dla mnie i dla całego świata,O nawrócenie: Ciąci Eli,Wuja Sławka,Kuzyna Adama,Kuzyna Krystiana,Kuzynke Joanne i bym było lebij i By mieli Dobre zdrowie fizyczne i duchowe o wiare w Boga O uwolnienie ich o sztana i złych duchów i demonów,O nawrócenie całego swiata i prawdziwy zal za grzechy cały świat,O wyjscie z długu publicznego całego świata i Polski i Grecj,o Pokore,O owoce ducha świetego,O Bogactwo duchowe,O Zrozumienie Boga,O dobrą pracę,Bym znalasł prace po szkonczeniu szkoły,O pobrawe sytuacj rodzinej,O dobre moje dobre samo poczuciue,O ratośc z życia,O oceniene sytuacj jakie jestem,O dobry rozwój tych wszystkich sytuacj na lebrze,Bym się nauczył języków obcych,Bym w przysłosci bym podrózował po świecie,O podziecie dalszej nauki po szkole,By moje zycie by było leprze,za radości i cierpienia,Ofiaruje Bogu w Trójcy Jedynemu swoje życie, prace i wszystkie sprawy dnia dzisiejszego,Prośe o uświęcenie tego wszystkiego mocą Ofiary Chrystusa i przemianę ich w godny Jego dar twojej miłości,abym stał się coraz lepszym,za Kościół, za kapłanów, o pokój na świecie, za rodziców, o zbawienie dla grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, za dzieci nienarodzone,Bym dobrze mówić,odkrycie miłości Boga do człowieka,Moje życie jest owocem miłości i może znaleźć swe spełnienie tylko w miłości,bym nie zawieść miłującego Boga i bym umiał odpowiedzieć mojej miłością na Jego miłość,o przejrzystość serca, dzięki której staje się zdolny słyszeć, widzieć i doświadczać obecności Pana,POMOC ubogim,Pomoc skrzywdzonym, zranionym przez los, o twórczą postawę i rozwijanie mych talentów,o wytrwałość i cierpliwość w chwilach niepowodzenia, upokorzenia, cierpienia i choroby,o łaskę dobrej śmierci,Zaangażowanie w pracę zdobywam środki do życia i — zgodnie z zamiarem naszego Stwórcy — kontynuuje dzieło stworzenia, przemieniając powierzony memu pieczy świat,o zabardzia siebie,O dobrych przyjadziół,Bym miał chędz zrobic prawo jazdy,By rodzice dla nich laski: o zdrowie,o finase,o szczeście,o pokore,o wszelkie łsaki im podrzebne,By Babcia była zdrowa,o finase,o szczeście,o pokore,o nadzieje,o wszelkie łaski jej podzrebne,Serdeczne Bóg zapłać\"Jazu Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną \"

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  01 - 03 - 12 Godzina:  22 : 31 : 36

Pokornie proszę o modlitwę
Serdeczne Bóg zapłaćW intencji Panu Bogu wiadomej

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  26 - 02 - 12 Godzina:  14 : 03 : 29

Pokornie proszę o modlitwę

Imię: Krzysztof E-mail:  krzysiek1715@vp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  19 - 02 - 12 Godzina:  17 : 50 : 00

Proszę o modlitwe za mnie bo modliłem się do złego, abym nie wyrzekł się nigdy Boga i nie został bardziej zniewolony lub opętany.
Imię: Stanisława E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  16 - 02 - 12 Godzina:  20 : 07 : 05

Proszę o modlitwę, abym w pracy nie zaznawała dyskryminacji. Boże natchnij moich przełożonych swoją mądrością, aby wszystkich dobrze traktowali i doceniali. Bóg Zapłać.
Imię: Stanisława E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  16 - 02 - 12 Godzina:  20 : 02 : 34

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, aby zdał na kursie wszystkie egzaminy, proszę o mądrość życiową i Światło Ducha Świętego. Daj mu Panie Boże zdrowie i otocz go Swoją opieką na każdy dzień.Serdeczne Bóg zapłaćW intencji Panu Bogu wiadomej
Jezu Miłości moja bądź uwielbiony Panie Mój i Boże Mój

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  15 - 02 - 12 Godzina:  19 : 02 : 53

Pokornie proszę o modlitwę

Imię:  E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  14 - 02 - 12 Godzina:  22 : 16 : 50

andrzeja i jego sprawy i jego rodzine i oskara i alicje
Imię: Stanisław E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  12 - 02 - 12 Godzina:  17 : 47 : 27

Miej o Matko Przenajświętsza w opiece swojej naszą córkę Monikę. Proszę o dary Ducha Świętego dla niej, czyste święte serce, silną wiarę, nadzieję i miłość. Proszę o dobrych ludzi na drodze jej życia, pełnych Ducha Świętego, aby nigdy nie czuła się samotna. Proszę o zdolności i chęci do nauki dla niej, o rozpoznanie swojego powołania. Umacniaj i uświęcaj o Matko naszą miłość małżeńską i rodzicielską. Proszę o wszelkie łaski i błogosławieństwa dla mojej zony. Miej w opiece naszych rodziców i rodzeństwo. Proszę wyrwij z nałogu pijaństwa mojego szwagra. Prowadź nas do Jezusa. Bóg zapłać za modlitwę!
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  08 - 02 - 12 Godzina:  06 : 23 : 23

Św. Ojcze Pio wypraszaj potrzebne łaski, przez Maryję Matkę Pana Jezusa, dla wszystkich chorych i niepełnosprawnych. Niech cierpienie ubogaca ich dusze i życie w nadziei na wyzdrowienie. Proszę o modlitwę w tej intencji.
Imię: Madzia E-mail:  Madziac85@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  05 - 02 - 12 Godzina:  17 : 43 : 12

Do Bożej Opatrzności za wstaw. Matki Najświętszej w intencji chorych i niepełnosprawnych
Imię: Madzia E-mail:  Madziac85@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  05 - 02 - 12 Godzina:  17 : 42 : 05

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. i zdrowie dla ks.Stanisława BindaSerdeczne Bóg zapłaćW intencji Panu Bogu wiadomej

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  04 - 02 - 12 Godzina:  18 : 55 : 30

Pokornie proszę o modlitwę
Kamilla
Imię: Kamilla E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  21 - 01 - 12 Godzina:  13 : 28 : 47

Najukochańsza Matko Boża proszę w intencji o szczęśliwy przebieg operacji mojej mamy Haliny, która będzie mieć miejsce w dniach 26-31.01 br. oraz o jej stan po operacji, aby wszystko przebiegło bez powikłań i by wróciła cała i zdrowa do domu. Proszę też o pozytywny przebieg wizyty lekarskiej Kamilli we wtorek.

Imię: Kazimierz i Bożena E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  15 - 01 - 12 Godzina:  09 : 05 : 56

Błogosławiony Janie Pawle II, wstaw się za pośrednictwem Maryi do Jej Syna, o spełnienie marzeń naszych synów i ich małżonek o zdrowe potomstwo. Prosimy wszystkich o modlitwę w tej intencji. Bóg zapłać.
Imię: Monika E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  14 - 01 - 12 Godzina:  21 : 48 : 44

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Anny o szczęśliwą operację dla niej i jej całkowity powrót do zdrowia.Serdeczne Bóg zapłaćW intencji Panu Bogu wiadomej
JEZU MIŁOŚCI MOJA BĄDŹ UWIELBIONY PANIE MÓJ I BOŻE MÓJ

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  14 - 01 - 12 Godzina:  16 : 18 : 44

Pokornie proszę o modlitwę
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  29 - 12 - 11 Godzina:  15 : 00 : 00

\"Jezu Miłości moja bądź uwielbiony i Zmiłuj się nade mną\"

Imię:  E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  29 - 12 - 11 Godzina:  14 : 24 : 35

proszę o Pana Jezusa i Boga Ojca i Ducha Świętego zrobili najpilniejszą rzecz w moim zbawieniu
Imię: Kamilla E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  25 - 12 - 11 Godzina:  13 : 04 : 22

Ukochana Matko Boża dziękuję Ci za moich ukochanych rodziców.Nadal proszę miej ich w swojej opiece. Obdarzaj zdrowiem, siłami i długimi latami życia. Błagam,aby zabieg laparoskopii i operacja ginekologiczna mojej mamy w następnym roku przebiegły pomyślnie. O zlezienie stałej pracy, jako nauczyciel w jednostce oświatowej i możliwość kontynuowania awansu zawodowego. O znalezienie dobrego męża i zajście w ciążę oraz urodzenie zdrowego dziecka.

Imię: Kamilla E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  25 - 12 - 11 Godzina:  13 : 03 : 21

Ukochana Matko Boża dziękuję Ci za moich ukochanych rodziców.Nadal proszę miej ich w swojej opiece. Obdarzaj zdrowiem, siłami i długimi latami życia. Błagam,aby zabieg laparoskopii i operacja ginekologiczna mojej mamy w następnym roku przebiegły pomyślnie. O zlezienie stałej pracy, jako nauczyciel w jednostce oświatowej i możliwość kontynuowania awansu zawodowego. O znalezienie dobrego męża i zajście w ciążę oraz urodzenie zdrowego dziecka.
Życzy MarcinSzczęśliwego nowego roku
Świąt Bożego Narodzenia oraz

Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  23 - 12 - 11 Godzina:  19 : 05 : 50

Zdrowych, pogodnych i radosnych

Imię:  E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  23 - 12 - 11 Godzina:  18 : 20 : 16

o uwolnienie zniewolonych i opetanych w mojej rodzinie uleczenie ich ran nawrócenie całkowite do Boga przede wszystkim uchronienie ich od wiecznego potępienia Proszę Cie Boże w Trójcy Świętej Jedyny I Matko Najświętsza Ciebie zwłaszcza brata Daniela I Kamila I TATE i MAME i Andrzeja i Moniki Oskara i Nikoli Babci Zofii i cioci Lucynki i wujka Janka ciocie Marysie i wujaka Ryśka i ciocie Danusie i wujka Janka i całej rodziny na przebaczenie i zadośćuczynienie za ich grzechy i o ochrone i Opiekę Boża nad nimi i prowadzenie ich do zbawienia i uznania Pana Jezusa Królem ich serca, życia i rodziny Polski i Świata i Wszechświata
Imię: Andrezj E-mail:  Andrzej.Tarka22@onet.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  19 - 12 - 11 Godzina:  11 : 28 : 17

w intencji Andrezja
Imię: andrezj E-mail:  Andrzej.Tarka22@onet.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  19 - 12 - 11 Godzina:  11 : 27 : 44

Proszę Pana Boga Miłosiernego i Matke Najświętszą naszą nieustanną orędowniczką o czyszczenie Danuta i Józef
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  18 - 12 - 11 Godzina:  14 : 43 : 01

\"Jezusie Synu Dawida Ulituj się nade mną\"
Imię: andrezj E-mail:  Andrzej.Tarka22@onet.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  16 - 12 - 11 Godzina:  11 : 26 : 05

o uwolnienie zniewolonych i opetanych w mojej rodzinie uleczenie ich ran nawrócenie całkowite do Boga przede wszystkim uchronienie ich od wiecznego potępienia Proszę Cie Boże w Trójcy Świętej Jedyny I Matko Najświętsza Ciebie zwłaszcza brata Daniela I Kamila I TATE i MAME i Andrzeja i Moniki Oskara i Nikoli Babci Zofii i cioci Lucynki i całej rodziny na przebaczenie i zadośćuczynienie za ich grzechy i o ochrone i Opiekę Boża nad nimi i prowadzenie ich do zbawienia
Imię: andrzej E-mail:  Andrzej.Tarka22@onet.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  07 - 12 - 11 Godzina:  21 : 53 : 33

Proszę Cie Panie Boże i Ciebie Matko Najświetsza w intencji pewnej grupy ludzi o światło dla nich i ich nawrócenie
Imię: Andrzej E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  05 - 12 - 11 Godzina:  19 : 42 : 38

w intencji Panu Bogu wiadomej dla nie pilnej i ważnej w intencji mojej babci i cioci Lucynki,
o nawrócenie i w intencjimojego rodzenstwa i rodzicow,
w intencji Oskara, Nikoli, Moniki.
Imię: Joanna E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  05 - 12 - 11 Godzina:  13 : 47 : 44

Proszę o modlitwę w intencji założenie szczęśliwej rodziny z człowiekiem, którego przedstawiłam Panu Bogu w swych modlitwach. Maryjo Przenajświętsza pomóż mu uwierzyć, że wiara i miłość pomogą pokonać trudności.
Imię: Kamilla E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  04 - 12 - 11 Godzina:  12 : 26 : 06

Proszę o modlitwę w intencji: - O zdrowie i siły dla moich rodziców-Haliny, Stanisława. Proszę, aby mojej mamie nic złego w badaniach nie wyszło.
- O znalezienie stałej pracy, jako nauczyciel w placówce oświatowej.
- O znalezienie dobrego męża i urodzenie zdrowego dziecka.
Imię: Joanna E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  28 - 11 - 11 Godzina:  10 : 12 : 02

Prosze o modlitwe wstawiennicza o milosc, Panie wypelnij serce Damiana miloscia czysta i bezgraniczna do mnie, abysmy mogli razem zbudowac Boza rodzine i isc razem przez reszte zycia.
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  27 - 11 - 11 Godzina:  15 : 26 : 48

Pokornie proszę o modlitwę:
1. Dziękuję Panie Jezu za Twoją dobroć.
2. W intencji Panu Bogu wiadomej.
3. Panie proszę daj mi odczuć potęgę Twego Miłosierdzia.
Serdeczne Bóg zapłać
Imię: TOMASZ CZERWiNSKi E-mail:  EDDMONTON2010@GMAIL.COM
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  27 - 11 - 11 Godzina:  00 : 04 : 14

JA TOMASZ CZERWiNSKi PROSZE O MODLiTWE ZA MOJOM MAME KATARZYNE CZERWiNSKOM , ZA MOJEGO TATE ANDRZEJA CZERWiNSKiEGO, PROSZE O TO W iMiENiU JEZUSA CHRYSTUSA AMEN PROSZE O MODLiTWE ZA WLADYSLAWA ZBOROWSKiEGO ZNAJOMEGO MOJEJ MAMY O JEGO CZYSTOSC, DUCHOWNOSC, WiARE W JEZUSA CHRYSTUSA PROSZE O TO W iMiENiU JEZUSA CHRYSTUSA PROSZE O MODLiTWE O PELNE ZDROWiE, CZYSTOSC ZARAZONYCH PRZEZEMNiE TOMASZA CZERWiNSKiEGO PROSZE O TO W iMiENiU JEZUSA CHRYSTUSA, PROSZE O PRZEJSCiE MOJEGO WYCZYSCZENiA GRZCHOW i OCZYSZCZENiA DUSZY PROSZE O TO W iMiENiU JEZUSA CHRYSTUSA AMEN PROSZE O PELNE UZDROWiENiA DLA MOiCH RODZiN W POLSCE, ZNAJOMYCH W POLSCE , W KANADZiE , W NiEMCZECH i NA CALYM SWiECiEPROSZE O TO W iMiENiU JEZUSA CHRYSTUSA AMEN
Imię: TOMASZ CZERWiNSKi E-mail:  EDDMONTON2010@GMAIL.COM
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  26 - 11 - 11 Godzina:  23 : 55 : 28

PROSBA O MODLiTWE ZA CHORYCH KOBiET ZARAZONYCH CHOROBOM SEKSUALNOM PRZEZEMNiE TOMASZA CZERWiNSKiEGO ZA TYCH CO DALi SWOJE ZYCiE ZAMNiE ALBO PRZEZEMNiE, ZA ZMARLYCH PRZEZEMNiE, ZA WSZYSTKiCH CHORYCH JA PROSZE O TO W iMiENiU JEZUSA CHRYSTUSA AMEN MODLiTWA O UZDROWiENiE MOJE TOMASZA CZERWiNSKiEGO i WSZYSTKiCH W MOJEJ RODZiNiE W POLSCE i WSZYSTKiCH ZNAJOMYCH W POLSCE , W KANADZiE W EDMONTON, W NiEMCZECH W iMiENiU JEZUSA CHRYSTUSA AMEN
Imię: TOMASZ CZERWiNSKi E-mail:  EDDMONTON2010@GMAIL.COM
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  26 - 11 - 11 Godzina:  23 : 51 : 17

JA TOMASZ CZERWiNSKi PROSZE O MODLiTWE ZA MOJEGO WUJKA ZYGMUNTA KRZEMiENiA , ZA MODLiTWE ZA JEGO CURKE ANETE KRZEMiEN , ZA MODLiTWE ZA MOJOM RODZiNE W MYSLOWiCACH NA JANOWiE ZA KRYSTYNE SiEDLACZEK , GRZEGORZ SiEDLACZEK , ANNE SiEDLACZEK i PiOTRA SIEDLACZEK PROSBE O MODLiTWE ZA DOBRE ZDROWiE, DLUGiE ZYCiE, RADOSC ZYCiA, CZYSTOSC ZYCiA, CZYSTOSC MALZENSTWA,
Imię: TOMASZ CZERWiNSKi E-mail:  EDDMONTON2010@GMAIL.COM
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  26 - 11 - 11 Godzina:  23 : 46 : 43

CHCiALEM DAC PROSBE ZA MODLiTWE ZA JEZUSA CHRYSTUSA ZA DOBRE iNTENCJE DLA JEZUSA CHRYSTUSA, JEZUS CHRYSTUS POMAGA Mi TOMASZOWi CZERWiNSKiEMU TERAZ i DUCH KAZE GO ZA TO , CHCiALEM DAC PROSBE O MODLiTWE ZA JEZUSA CHRYSTUSA DO POWROTU DO JEGO PELNEGO ZDROWiA i PELNEGO WYCZYSZCZENiA, JA TOMASZ CZERWiNSKi PROSZE O TO W iMiENiU JEZUSA CHRYSTUSA AMEN
Imię: Karolina E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  22 - 11 - 11 Godzina:  20 : 01 : 21

Proszę o łaski i wszelkie potrzebne dary Ducha Świętego dhla mojej rodziny i bliskich. Karolina
Imię: Eliza E-mail:  mirkawoj@gazeta.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  21 - 11 - 11 Godzina:  13 : 59 : 10

Proszę o dar pokoju, miłości i radości w sercu dla Joli.Proszę o modlitwę wstawienniczą dla Joli, proszę o zdroje łask i o dary Ducha Świetego dla Joli oraz o ulgę w cierpieniu.
Imię: Grazyna E-mail:  grazyna_poszytek@interia.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  20 - 11 - 11 Godzina:  06 : 05 : 57

Goraco prosze o modlitwę wstawienniczą w moich intencjach:
- o otrzymanie dofinansowania do emerytury,
- o znalezienie dachu nad glową do czasu decyzji o emeryturze,
- o przemiane serca bliskiej osoby i jej wzajemność w miłości,
- o zdrowie dla mnie i mojej córki oraz o pracę dla niej,
Bóg zapłać za modlitwę
Imię: Kamilla E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  10 - 11 - 11 Godzina:  19 : 06 : 04

Matko Najświętsza proszę, aby Adrian Adamski wyznał mi w końcu swoje uczucia i się oświadczył. Proszę, aby ten związek był trwały zbudowany na zaufaniu, szacunku i wzajemnej miłości oraz o dar zdrowego dziecka z tego związku.
Imię: Kamilla E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  10 - 11 - 11 Godzina:  18 : 16 : 03

Matko Najświętsza proszę, aby Adrian Adamski wyznał mi w końcu swoje uczucia i się oświadczył. Proszę, aby ten związek był trwały zbudowany na zaufaniu, szacunku i wzajemnej miłości oraz o dar zdrowego dziecka z tego związku.
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  06 - 11 - 11 Godzina:  12 : 32 : 29

Pokornie proszę o modlitwę:
1. Dziękuję Panie Jezu za Twoją dobroć
2. W intencji Panu Bogu wiadomej
Serdeczne Bóg zapłać
Imię: Kamilla E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  30 - 10 - 11 Godzina:  15 : 29 : 40

Proszę o zdrowie dla moich rodziców i długie lata życia.
Proszę w intencji swojej i Adriana Adamskiego, abyśmy potrafili obdarzyć się wzajemnie uczuciem, które będzie trwałe oraz budujące.Proszę o dar dziecka z tego związku, które będzie uwieńczeniem naszego uczucia.
Dziękuję za dotychczasowe wysłuchanie moich próśb. Proszę nadal w intencji o zdrowie dla rodziców, siostry i siostrzeńca. Również proszę w intencji, abym znalazła pracę w instytucji oświatowej, jako nauczyciel i mogła kontynuować awans zawodowy.
Proszę Cię o łaskę dobrej odwzajemnionej miłości ze strony Adriana Adamskiego.
Proszę Cię za zmarłą koleżankę Alinę o Wieczne Odpoczywanie dla niej i ukojenie bólu dla rodziny.
Proszę w intencji siostry Agnieszki i szwagra Leszka, aby wszystkie sprawy zostały załatwione pomyślnie na korzyść siostry i jej syna Marka.
Proszę o wspaniałego i kochającego męża-Adriana Adamskiego oraz proszę Cię wyproś mi też łaskę u Boga łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Proszę,żeby Adrian Adamski odwzajemnił moje uczucie i wyznał, co do mnie czuje. Proszę za Adriana Adamskiego,aby odwzajemnił moje uczucie, a także wyznał co do mnie czuje.
Proszę o zdrowie i siły dla mojej mamy. Proszę, aby Adrian Adamski w końcu wyznał swoje uczucia względem mojej osoby i się oświadczył
Kamilla
Imię: Joanna E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  24 - 10 - 11 Godzina:  14 : 41 : 04

Panie, tak bardzo dlugo i mocno prosze Cie o milosc tego jedynego, Ty najlepiej znasz moja intencje, prosze daj mi ta laske milosci.
Imię: Julka E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  24 - 10 - 11 Godzina:  14 : 38 : 14

Szczesc Boze,
Uprzejmie prosze o modlitwe, aby Damian odwzajemnil moje szczere uczucie milosci do Niego, aby wszelkie watpliwosci odeszly z pomoca Boza,zeby dal nam szanse na wspolne stworzenie Rodziny,żebyśmy razem zbudowali wspólną drogę i szli nią razem do końca życia. Serdeczne Bog Zaplac.
Imię: Mikołaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  08 - 10 - 11 Godzina:  09 : 40 : 33

Dziś rządzący wyznają ideologię neoliberalizmu – rządzą nie w interesie narodu, ale w interesie niektórych. Jednak celem powinna być Polska sprawiedliwa i solidarna, i „taką Polskę musimy zacząć w końcu budować”. – Możemy uczynić pierwszy krok w tym kierunku w najbliższą niedzielę. 9 października stawmy się w lokalach wyborczych i zmieńmy Polskę, bo Polacy zasługują na więcej. Zwyciężymy - wysłuchaj nas Panie!
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  30 - 09 - 11 Godzina:  20 : 32 : 46

Pokornie proszę o modlitwę:
Dziękuję Ci Panie za Twoją Miłość za wszystkie Łaski, Dary którymi mnie obdarzasz Panie Mój i Boże Mój. Bądź wywyższony , Bądź uwielbiony, chwała i dziękczynienie...
Serdeczne Bóg zapłać
Imię: Jadwiga E-mail:  jadwigastaniec@gmail.com
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  25 - 09 - 11 Godzina:  11 : 39 : 36

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z guzów w piersi
Imię: Paweł E-mail:  pazday@vp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  14 - 09 - 11 Godzina:  19 : 01 : 04

Bardzo proszę o modlitwę o to, aby Pan Bóg pomógł mi w zdobyciu miłości, jaką jest dziewczyna z mojej klasy. Niestety ma ona chłopaka. Bardzo mi na niej zależy, ale nie chcę aby cierpiała - zatem jeśli ona na prawdę go kocha, a on będzie się nią opiekował i nigdy jej nie zdradzi, wtedy postaram się odpuścić i proszę o pomoc w znoszeniu cierpienia, aby było go jak najmniej.
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  15 - 07 - 11 Godzina:  10 : 45 : 45

Pokornie proszę o modlitwę:
W intencji Panu Bogu wiadomej
(Marcin)
serdeczne Bóg zapłać
Imię: Alex E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  14 - 07 - 11 Godzina:  14 : 40 : 37

Bardzo proszę o modlitwę, aby moja operacja nie była konieczna, oraz za pewne spotkanie.
Dziękuję i pozdrawiam!
Alex.
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  21 - 06 - 11 Godzina:  16 : 34 : 27

Pokornie Proszę o modlitwę:
Panie proszę Dotknij Mojej Głowy, nie moja lecz Twoja wola.
Serdeczne Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  10 - 06 - 11 Godzina:  09 : 30 : 47

Pokornie Proszę o modlitwę:
W intencji Panu Bogu wiadomej
Serdeczne Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  22 - 05 - 11 Godzina:  13 : 55 : 35

Pokornie proszę o modlitwę.
Panie Jezu proszę dotknij mojego narządu słuchu, nie moja wola lecz twoja Panie
Serdeczne Bóg zapłać
Imię: Kazimierz E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  22 - 05 - 11 Godzina:  11 : 03 : 51

Módlmy się za dzieci, które przystąpiły do I Komunii Świętej, niech przyjmując Pana Jezusa do swojego serca zachowają Jego przykazania przez całe życie.
Imię: Mikołaj E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  22 - 05 - 11 Godzina:  10 : 59 : 48

Św. Ojcze Pio wstawiaj się u Matki Bożej za tegorocznych maturzystów, niech pomyślnie zdadzą egzaminy i trafnie wybiorą drogę dalszego kształcenia. Proszę wszystkich o modlitwę w ich intencji.
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  22 - 04 - 11 Godzina:  15 : 27 : 07

Pokornie proszę o modlitwę:
O pomoc w nauce i zdanie egzaminu,
Serdeczne Bóg zapłać
Imię: Kazik E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  17 - 04 - 11 Godzina:  13 : 26 : 13

Św. Ojcze Pio pragnę za Twoim pośrednictwem podziękować Panu Bogu za dar beatyfikacji, naszego ukochanego i wielkiego Polaka, Jana Pawła II. Proszę o wstawiennictwo w intencji naszej Ojczyzny, aby ustały swary i wzajemna nienawiść polityczna. A rządzący wspólnie z opozycją pracowali dla dobra wspólnego.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  09 - 04 - 11 Godzina:  10 : 04 : 59

W 1.rocznicę katastrofy - Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji osób, które tragicznie zginęły w katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem.
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  20 - 11 - 10 Godzina:  13 : 21 : 56

Pokornie proszę o modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie wszelkich obciążeń międzypokoleniowych w naszej rodzinie. Serdeczne Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  02 - 11 - 10 Godzina:  19 : 21 : 23

Pokornie proszę o modlitwę Za dusze Panu Bogu wiadome Serdeczne Bóg zapłać
Imię: Mikołaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  11 - 10 - 10 Godzina:  11 : 41 : 37

Módlmy się za ludzi z wymiaru sprawiedliwości, a by mieli odwagę \"nie brać kłamstw za prawdę\", i by w ogóle mieli odwagę dochodzić do prawdy. W tym również dotyczącej katastrofy w Smoleńsku!
Imię: Kazimierz E-mail:  kmj@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  06 - 10 - 10 Godzina:  07 : 43 : 44

Proszę o modlitwę w intencji mojego zmarłego Ojca. Niech Pan przyjmie go do Swojej Chwały i da mu życie wieczne. Niech spoczywa w pokoju. Amen.
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  04 - 10 - 10 Godzina:  18 : 49 : 19

Pokornie proszę o modlitwę W intencjach Mojego zmarłego Ojca Tadeusza i o wieczną radość dla Niego (Jezusie Synu Dawida Ulituj się nad Moim Tatą) Serdeczne Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  07 - 09 - 10 Godzina:  16 : 40 : 36

Pokornie proszę o modlitwę \"Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną\" Serdeczne Bóg zapłać
Imię: Kazik E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  12 - 08 - 10 Godzina:  06 : 10 : 11

Módlmy się w intencji obrońców Krzyża i pamięci poległych w katastrofie Smoleńskiej.
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  31 - 07 - 10 Godzina:  11 : 52 : 57

Proszę o modlitwę o wysłuchanie mojej prośby Jezusie Synu Dawida Ulituj się nad Bernadetą i jej rodziną Bóg zapłać
Imię: Mikołaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  23 - 07 - 10 Godzina:  17 : 40 : 54

Módlmy się za siostry i braci w wierze, którzy w ostatnich wyborach poparli kandydata ugrupowania, które popadło w grzech pychy, buty, lekceważenia i obrażania bliźnich, które posługuje się poniżającymi kłamstwami i oszczerstwami w odniesieniu do zmarłych w katastrofie smoleńskiej. Panie wybacz im bo nie wiedzą co czynią.
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  16 - 06 - 10 Godzina:  20 : 12 : 26

Proszę o modlitwę O uwolnienie i uzdrowienie Ciała,Duszy,Umysłu i Serca (Jezu ufam Tobie) Bóg Zapłać
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  11 - 06 - 10 Godzina:  21 : 10 : 23

Proszę o modlitwę O uwolnienie od wszystkich przeszkód i ich przyczyn w stosowaniu kontemplacji i medytacji ( O dar Kontemplacji i Medytacji i wszystkie potrzebne łaski) Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  10 - 06 - 10 Godzina:  18 : 04 : 34

Proszę o modlitwę \"Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nad Wiktorią \" Bóg zapłać
Imię: Brygida M. E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  07 - 06 - 10 Godzina:  05 : 43 : 10

Serdecznie dziękuję błogosławionemu ks. Jerzemu za powrót do zdrowia i szczęśliwą operację wdzięczna Brygida M.
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  05 - 05 - 10 Godzina:  16 : 57 : 30

Proszę o modlitwę O zdrowie,pokorę, siłę i cierpliwość do pracy. Marcin Bóg zapłaćImię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  12 - 05 - 10 Godzina:  15 : 27 : 20

Proszę o modlitwę Panie,proszę naucz Mnie modlić się Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  30 - 04 - 10 Godzina:  09 : 34 : 56

Proszę o modlitwę Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nad Wiktorią Bóg zapłać
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  11 - 04 - 10 Godzina:  21 : 41 : 20

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji osób, które tragicznie zginęły w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
Imię: Aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  08 - 04 - 10 Godzina:  13 : 48 : 48

Panie Boże, proszę, przymnóż zdrowia Kazimierzowi, aby swoimi talentami i umiejętnościami mógł na Twoją chwałę nadal służyć naszej wspólnocie.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  10 - 03 - 10 Godzina:  12 : 29 : 29

Spraw Panie, aby Wielki Post i oczekiwanie na Twoje zmartwychwstanie, zaowocowały w sercach naszej rodziny wielkanocnym pokojem.
Imię: Adam E-mail:  jjnowakjj@gamil.com
Adres strony WWW:  www.kr.diecezja.swidnica.pl/strony/intencje.html
IP:  
Data:  25 - 02 - 10 Godzina:  20 : 59 : 57

Prosze o modlitwę w intencji syna, który jutro zdaje egzamin na uczelni
Imię: marta E-mail:  marta-blamowska@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  23 - 02 - 10 Godzina:  22 : 24 : 24

proszę o modlitwę o uproszenie potrzebnych łask dla ks.Janusza.
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  07 - 10 - 09 Godzina:  13 : 06 : 26

Proszę o modlitwę O pozytywne załatwienie pewnej sprawy Bóg zapłać
Imię: Mikołaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  28 - 09 - 09 Godzina:  18 : 58 : 48

Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa o dar macierzyństwa dla mojej synowej. Proszę wszystkich o modlitwę w tej intencji. Bóg zapłać.
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  01 - 09 - 09 Godzina:  19 : 10 : 14

Proszę o modlitwę O dar kontemplacji Bóg zapłać
Imię: Wstawiennik E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  12 - 08 - 09 Godzina:  17 : 52 : 53

Panie Boże proszę pomóż Mi znaleźć, Panie Ty wiesz czego szukam
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  29 - 07 - 09 Godzina:  16 : 33 : 09

Proszę o modlitwę Aby prześladowcy wreszcie zrozumieli i wybaczyli Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  27 - 07 - 09 Godzina:  20 : 32 : 29

Proszę o modlitwę Chwała Ci miłosierny Jezu Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  27 - 07 - 09 Godzina:  20 : 26 : 06

Proszę o modlitwę za moją Mamę o uzdrowienie uwolnienie i wszelką poprawę Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  18 - 07 - 09 Godzina:  14 : 09 : 08

Gorąco polecam modlitwie śp. Mieczysława i zmarłych z jego rodziny
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  01 - 07 - 09 Godzina:  15 : 51 : 46

Proszę o modlitwę Bądź błogosławiony, Ojcze Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  24 - 06 - 09 Godzina:  17 : 15 : 31

Proszę o modlitwę O zdrowie,pokorę i siłę do pracy. Marcin Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  24 - 06 - 09 Godzina:  17 : 13 : 48

Proszę o modlitwę O uwolnienie od wszystkich przeszkód i ich przyczyn w stosowaniu medytacji chrześcijańskiej i kontemplacji, Bóg zapłać
Imię: Marcin E-mail:  marcin_77@interia.eu
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  24 - 06 - 09 Godzina:  17 : 10 : 20

Proszę o modlitwę \"Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną i moją rodziną\" Bóg Zapłać Marcin
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  23 - 06 - 09 Godzina:  17 : 45 : 40

Panie Jezu pobłogosław wszystkim ojcom w Dniu Ich Święta. Niech Maryja Twoja Matka i św. Józef wspierają wszystkich Tatusiów w ich pracy na rzecz swoich rodzin. Proszę o modlitwę w intencji mojego Taty.
Imię: aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  22 - 05 - 09 Godzina:  13 : 12 : 00

Panie Boże,serdecznie dziękuję za szczęśliwą operację Rafaelka.
Imię: Marysia E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  13 - 04 - 09 Godzina:  17 : 24 : 37

Proszę o modlitwę za Mamę, za mnie i rodzeństwo, o zdrowie, błogosławieństwo,opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień,Opatrzność bożą. Aby wszystkie moje kłopoty pomyślnie się zakończyły,żeby wszystko skończyło się dobrze,aby mój tata wyszedł z nałogu...
Imię: Jola E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  02 - 04 - 09 Godzina:  13 : 18 : 43

Proszę wszystkich o modlitwe za wstawienictwem Ojca Pio moj mąż bardzo jej potrzebuje, alkohol wypełnia jego życie, ja i moje dzieci nie możemy go wyrwać ze szponów alkoholizmu, Panie Boże jedyna nadzieja w Tobie, my go wciąż kochamy,daj mu siłę aby znów był kochającym męzem i tatą, aby poznał że nie tędy droga.
Imię: Leszek E-mail:  lechk3@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  17 - 03 - 09 Godzina:  09 : 38 : 22

Błogosławieństwa Bożego - Niech Pan Bóg czuwa nad Twoim zdrowiem Kaziu. Gratuluje wnuczki.
Imię: Kazimierz E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  12 - 03 - 09 Godzina:  15 : 20 : 09

Panie Jezu dziękuję Ci, za wysłuchanie moich próśb i Hania przyszła, w dniu dzisiejszym, na świat zdrowa i radosna. Jej rodzice są szczęśliwi i dziękują Ci Panie za wszystkie łaski którymi ich obdarzasz. Proszę Cię niech ich rodzina powiększy się o synka i niech żyją szczęśliwie dla Twojej chwały. Szczęśliwy dziadek.
Imię: Mikołaj E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  04 - 03 - 09 Godzina:  07 : 45 : 45

Niech św. Kazimierz znany z dobroczynności, surowego trybu życia oraz głębokiej pobożności eucharystycznej i maryjnej błogosławi wszystkim naszym parafianom, którzy w dniu dzisiejszym obchodzą Dzień Patrona. użo zdrowia i wszelkiej pomyślności życzy administrator. Szczęść Boże.
Imię: Kazimierz E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  29 - 01 - 09 Godzina:  07 : 29 : 28

Proszę Cię św. Ojcze Pio o wstawiennictwo, przez Maryję, do Jej Syna o szczęśliwe rozwiązanie dla Marty. Niech córeczka, Michała i Marty, Hania, przyjdzie na ten świat zdrowa dla chwały Pańskiej. Proszę o modlitwę w tej intencji.
Imię: Kazik E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  13 - 01 - 09 Godzina:  07 : 33 : 59

Bóg ma swoje plany i potrafi czynić cuda nawet w sytuacjach po ludzku beznadziejnych. Pomódlmy się, więc choć przez chwilkę o zdrowie, dla 5 letniej Emilkę z Niska, która choruje na nowotwór rdzenia kręgowego. Wesprzyjmy ją swoją modlitwą. Spróbujmy dotrzeć do znajomych i przyjaciół niech się modlą. Bóg zapłać.
Imię: Basia E-mail:  basiaklusek@poczta.onet.pl
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  28 - 12 - 08 Godzina:  23 : 39 : 45

Prosze o modlitwe, abym umiala nie nienawidziec meza, ktory bardzo mnie i moje dzieci krzywdzi, abym miala sile do dalszego zycia na obczyznie.
Imię: Mikołaj E-mail:  mkj@mbp.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  23 - 12 - 08 Godzina:  12 : 15 : 28

Panie Jezu, który przychodzisz aby nas zbawić, ześlij na mojego ojca moc Ducha Świętego. Niech wspiera go w jesieni jego życia. Zachowaj go Panie w zdrowiu psychicznym i fizycznym aż do końca jego dni. Proszę o modlitwę, aby rozwiązały się trudne problemy życiowe.
Imię: AGA E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  80.53.183.238
Data:  19 - 12 - 08 Godzina:  12 : 30 : 13

Dziękuję, Panie Boże, za mijający, szczęśliwy dla moich Bliskich rok. Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio proszę o Twe błogosławieństwo i opiekę Maryi nad nami w zbliżającym się 2009r.
Imię: Kazimierz E-mail:  kmj@edytor-studio.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  
Data:  22 - 12 - 08 Godzina:  18 : 52 : 55

Dziękuję Markowi i życzę Bożego błogosławieństwa.
Imię: Marek E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  
Data:  22 - 12 - 08 Godzina:  18 : 09 : 55

Proszę o modlitwę za moim styjkiem Stanisławem, który odszedł do domu ojca tydzień temu. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
Imię: Magda E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  78.88.116.122
Data:  05 - 12 - 08 Godzina:  22 : 54 : 46

Spraw Panie, aby adwentowe oczekiwanie na Twoje przyjście zaowocowało w sercach naszej rodziny Bożonarodzeniowym pokojem.
Imię: ania E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.6.169.42
Data:  23 - 11 - 08 Godzina:  22 : 52 : 54

Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę by Bóg obdarzył nas zdrowiem psychicznym, fizycznym i błogosławieństwem. Bóg zapłać.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  78.88.117.234
Data:  26 - 10 - 08 Godzina:  20 : 13 : 32

Św. Ojcze Pio wstaw się do Maryi za moją zmarłą Mamusię. Wyproś dla niej łaskę Królestwa Niebieskiego. Proszę wszystkich o modlitwę.
Imię: ania E-mail:  niezapomnij@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.31.175.41
Data:  26 - 10 - 08 Godzina:  19 : 33 : 44

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej Rodziny. O zdrowie i błogosławieństwo Boże, oraz pomoc wszystkich Świętych w tych trudnych dla nas chwilach. Bóg zapłać.
Imię: aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.154.49
Data:  10 - 09 - 08 Godzina:  13 : 54 : 11

Dziękuję za szczęśliwą operację oka Marty i proszę o pomyślny przebieg rekonwalescencji
Imię: Mikołaj E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  80.52.153.66
Data:  01 - 07 - 08 Godzina:  08 : 57 : 56

Św. Ojcze Pio, św. Janie Pawle II, wstawcie się przez Maryję, do Jej Syna, o spokojną i nie zakłóconą pracę dla wszystkich pracowników szpitala w Rościszowie.
Imię: aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.141.66
Data:  20 - 06 - 08 Godzina:  11 : 14 : 40

Proszę o Bożą Opatrzność i błogosławieństwo dla drogich mi osób.
Imię: mama E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.144.153
Data:  18 - 06 - 08 Godzina:  08 : 03 : 19

Gorąco proszę o zdrowie dla mojego dziecka, Bożą Opatrzność i światło Ducha Świętego, o pomoc w trudnych chwilach.
Imię: Daniel E-mail:  cztery8@op.pl
Adres strony WWW:  
IP:  89.228.67.223
Data:  07 - 06 - 08 Godzina:  16 : 40 : 09

Proszę o modlitwę za Mamę, za mnie i rodzeństwo, o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień. Aby wszystkie moje kłopoty pomyślnie się zakończyły, i abym pełnił wolę Pana. Daniel
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.164
Data:  01 - 06 - 08 Godzina:  11 : 23 : 13

Nieustannej opiece Matki Bożej polecamy, księdza prałata Zygmunta Kokoszkę, dziekana dekanatu Dzierżoniów. Szczęść Boże.
Imię: Magda E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  88.156.80.131
Data:  30 - 05 - 08 Godzina:  14 : 01 : 36

Panie Boże,Twojej szczególnej opiece polecam naszego Sąsiada. Obdarz go zdrowiem,ufnością.Jego i całą Rodzinę umacniaj Swoim błogosławieństwem
Imię: Maria E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  88.156.80.131
Data:  26 - 05 - 08 Godzina:  20 : 00 : 23

Nasi Duszpasterze w maju obchodzą kolejne rocznice swoich święceń Kapłańskich.Janie Pawle II wspomagaj ich codzienny trud nieustanną modlitwą przed Bożym Tronem
Imię: Maria E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  88.156.80.131
Data:  23 - 05 - 08 Godzina:  15 : 34 : 01

Boże -dziękując za kolejny rok życia,proszę o Twoje błogosławieństwo dla Rodziców, dzięki którym mogę doświadczać Twej dobroci
Imię: zatroskana matka E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  80.52.153.66
Data:  13 - 05 - 08 Godzina:  08 : 41 : 34

Wielki Janie Pawle II, który tak liczyłeś na młodych, pomóż mojemu dziecku odkrywać właściwą drogę w życiu i odnaleźć prawdziwą mądrość.
Imię: Aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  88.156.82.164
Data:  08 - 05 - 08 Godzina:  06 : 14 : 17

Proszę o szczęśliwy przebieg operacji i przywrócenie wzroku Marcie.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  80.52.153.66
Data:  07 - 05 - 08 Godzina:  13 : 05 : 07

W dniu pogrzebu, księdza Dziekana Stanisława Majdy, Panie Jezu ofiaruję Ci Msze św. całego świata w intencji zmarłego, z prośbą, abyś odpuścił mu grzechy i przyjął do Królestwa Niebieskiego oraz obdarzył mieszkaniem w Domu Ojca. Wiecznie odpoczywanie racz mu dać Panie... Proszę o modlitwę w intencji zmarłego.
Imię: mama E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.4.242.224
Data:  30 - 04 - 08 Godzina:  12 : 27 : 38

Proszę o dary Ducha św., Boże błogosławieństwo i serdeczną opiekę Maryi dla mojego dziecka
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  80.52.153.66
Data:  01 - 04 - 08 Godzina:  08 : 21 : 56

Módlmy się w intencji rychłej beatyfikacji naszego ukochanego, Ojca Świętego Jana Pawła II, w trzecią rocznicę Jego przejścia do Domu Ojca. Mario Matko Jezusa wstaw się za Niego.
Imię: Maria E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  88.156.80.131
Data:  08 - 03 - 08 Godzina:  22 : 12 : 23

Panie pod Twoją szczególną opiekę oddaję wszystkie drogie mi osoby i proszę za nimi słowami kanonu z warsztatów liturgiczno muzycznych \"W Swe ramiona nas weż, mocą Krzyża dodaj sił...\" Błogosław Panie, na każdy dzień...
Imię: Magda E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  88.156.80.131
Data:  06 - 03 - 08 Godzina:  09 : 52 : 08

Szczęść Boże na kolejny dzień.
Imię: gaba E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  78.157.190.179
Data:  14 - 02 - 08 Godzina:  12 : 40 : 22

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o łaskę nawrócenia i wyzwolenia dla taty i o wyjście z niezwykle trudnej sytuacji... Bóg zapłać.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  02 - 02 - 08 Godzina:  11 : 22 : 29

Panie Jezu ofiaruję Ci Msze św. całego świata w intencji zmarłego, księdza kanonika Józefa Kani, z prośbą, abyś odpuścił mu grzechy i przyjął do Królestwa Niebieskiego oraz obdarzył mieszkaniem w Domu Ojca. Wiecznie odpoczywanie racz mu dać Panie... Proszę o modlitwę w intencji zmarłego.
Imię: aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.150.162
Data:  09 - 01 - 08 Godzina:  08 : 59 : 11

Ojcze Pio, przez Twoje wstawiennictwo dziękuję Panu Bogu za szczęśliwy miniony rok i proszę o Jego Opatrzność dla bliskich mi osób.
Imię: Bożena E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  82.143.149.124
Data:  30 - 12 - 07 Godzina:  12 : 11 : 46

Panie Boże pobłogosław moim synom i ich małżonkom i obdarz ich w nowym roku zdrowiem i zdrowym potomstwem. Niech się spełni Twoja wola. Dziękuję Ci za wszystkie łaski jakimi otaczasz moją rodzinę.
Imię: Mikołaj E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  82.143.149.124
Data:  30 - 12 - 07 Godzina:  12 : 09 : 29

Św. Ojcze Pio wstaw się do Maryi o wstawiennictwo, w intencji mojego ojca, aby dobry Pan Jezus zesłał na niego moc Ducha Świętego i zachował go w zdrowiu do końca jego dni.
Imię: aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.8.59.92
Data:  30 - 11 - 07 Godzina:  07 : 20 : 13

Boże dziękuję za wysłuchanie prośby. Proszę,błogosław drogim mi osobom, niech łaska Twoja nas prowadzi.
Imię: Urszula E-mail:  ulagorska@interia.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.5.60.171
Data:  15 - 11 - 07 Godzina:  19 : 46 : 32

Proszę o modlitwę za Agnieszkę i Pawła, aby ponownie mogli się spotykać i zacząć wszystko od nowa. O wzajemne ubogacanie się w dobrym, przemianę i kroczenie razem drogą do Jezusa. Dziękuję za modlitwy. Urszula.
Imię: Agnieszka E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  88.156.82.56
Data:  11 - 11 - 07 Godzina:  17 : 12 : 59

Święty Ojcze bardzo potrzebuję Twego orędownictwa u Pana Jezusa... proszę pomóż mi w wiadomej Ci intencji.
Imię: Leszek E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  88.156.80.131
Data:  29 - 10 - 07 Godzina:  10 : 02 : 13

Boże dziękuję Ci za dobry wynik operacji i proszę o skuteczną rehabilitację.Dziękuję tym wszystkim, którzy się modlili i wstawiali u Boga w intencji mojej operacji.
Imię: aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.161.8
Data:  29 - 10 - 07 Godzina:  08 : 25 : 33

Boże, dziękuję za pomyślny rezultat operacji. Proszę o zdrowie i Twoje błogosławieństwo dla drogich mi osób.
Imię: aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.146.8
Data:  26 - 09 - 07 Godzina:  07 : 50 : 40

Boże, proszę o szczęśliwy przebieg operacji i skuteczną rekonwalescencję dla Leszka oraz o zdrowie dla drogich mi osób.
Imię: aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.144.74
Data:  25 - 09 - 07 Godzina:  09 : 21 : 33

Św. o. Pio proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji powrotu do zdrowia naszego proboszcza ks.Zygmunta Kokoszki.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  02 - 09 - 07 Godzina:  20 : 43 : 26

Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa w intencji dobrego rozpoczęcia i kontynuowania nauki przez wszystkich uczniów i studentów z naszej parafii. Niech Dobry Pan Jezus błogosławi im przez cały Rok Szkolny 2007/2008.
Imię: AGA E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.141.87
Data:  29 - 08 - 07 Godzina:  10 : 43 : 58

Ojcze Pio, wyproś dla mojego Taty łaskę szczęśliwej operacji i szybkiego powrotu do zdrowia. Proszę też o zdrowie dla wszystkich drogich mi osób.
Imię: Marzena E-mail:  dziabdzi@tlen.pl
Adres strony WWW:  
IP:  87.203.213.229
Data:  17 - 08 - 07 Godzina:  10 : 03 : 06

Proszę o modlitwę w intencji poczęcia dzieciątka.
Bóg zapłać!
Imię: Mikołaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  80.52.153.66
Data:  20 - 06 - 07 Godzina:  13 : 22 : 07

Św. Ojcze Pio i św. Janie Pawle II obdarzcie długim, zdrowym i dostatnim życiem Dostojnego Jubilata ks. prałata Sylwestra Irlę, który obchodzi Złoty Jubileusz posługi kapłańskiej. Módlmy się w intencji pomysłodawcy i pierwszego realizatora budowy salek katechetycznych, kaplicy i kościoła. Jego dzieło, z sukcesem, kontynuuje obecny proboszcz parafii, ks. prałat Zygmunt Kokoszka, w intencji którego również wznosimy do Pana Boga modlitwy z prośbą o wytrwałość i pomyślne zakończenie inwestycji. Szczęść Boże.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  05 - 05 - 07 Godzina:  20 : 57 : 38

Św. Ojcze Pio, św. Janie Pawle II proszę Was o wsparcie Ks. Kanonika Józefa Kanię w powrocie do zdrowia. Proszę wszystkich o modlitewne wsparcie.
Imię: aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.156.4
Data:  26 - 04 - 07 Godzina:  10 : 15 : 20

Proszę dla Wiesi o pomyślny przebieg operacji i powrót do zdrowia
Imię: PO AK E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  25 - 03 - 07 Godzina:  11 : 01 : 12

Św. Ojcze Pio, św. Janie Pawle II uproście u Pana Boga łaskę zdrowia i godne przeżywanie Świąt Wielkiejnocy dla wszystkich duszpasterzy i wiernych z naszej parafii.
Imię: Leszek E-mail:  lechk2@op.pl
Adres strony WWW:  
IP:  88.156.80.131
Data:  04 - 03 - 07 Godzina:  13 : 09 : 44

Kaziu w dniu imienin życze Ci Błogosławieństwa Bożego - aby Dobry Bóg Dał Ci Długie Szczęśliwe Życie Doczesne i Wieczne w Zdrowiu i Powodzeniu.
Imię: Mikołaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  23 - 02 - 07 Godzina:  19 : 08 : 09

Św. Janie Pawle II Wielki proszę Cię o wsparcie naszych duszpasterzy w dziele ewangelizacji.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  23 - 02 - 07 Godzina:  19 : 05 : 24

Św. Ojcze Pio, św. Janie Pawle II proszę Was o wsparcie księdza Majdy w ciężkich chwilach jego choroby. Proszę wszystkich o modlitewne wsparcie.
Imię: Kazik E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  16 - 02 - 07 Godzina:  06 : 17 : 54

Św. Ojcze Pio wyproś u naszego Pana Jezusa i Jego Matki Maryi łaskę zdrowia i godne życie dla całej rodziny mojego przyjaciele Leszka. Niech Dobry Bóg im błogosławi.
Imię: Leszek K E-mail:  lechk2@op.pl
Adres strony WWW:  
IP:  88.156.80.131
Data:  15 - 02 - 07 Godzina:  20 : 54 : 11

Proszę Cię Panie Jezu o błogosławieństwo i opiekę nad moim kolegą Kazimierzem. Aby Dobry Bóg dał Mu siłe i pozwolił powrócić do dobrego zdrowia. Obdarz go cierpliwością i wszelką pomyślnością. Ja zapewniam modlitwe w Jego intencji.
Imię: Mama E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.151.162
Data:  15 - 02 - 07 Godzina:  13 : 40 : 50

Proszę o mądrość,roztropność i Bożą Opatrzność dla mojego dziecka.
Imię: Aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.151.162
Data:  15 - 02 - 07 Godzina:  13 : 39 : 01

Ojcze Pio proszę, wstaw się u P.Boga w intencji powrotu do zdrowia p.Marty.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  83.17.109.142
Data:  29 - 01 - 07 Godzina:  07 : 44 : 26

Święty Janie Pawle II Wielki proszę Cię o wstawiennictwo w intencji mojej rodziny i wszystkich chorych, których znam i nie znam. Niech Dobry Pan Jezus obdarzy nas zdrowiem i godnym życiem.
Imię: Aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.145.110
Data:  19 - 12 - 06 Godzina:  08 : 44 : 57

Święty Ojcze Pio pomagałeś wielu.Proszę,wstawiaj się i w moich intencjach znanych Panu Bogu i Tobie.
Imię: Aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.146.174
Data:  15 - 12 - 06 Godzina:  10 : 29 : 02

Panie Boże, u progu nowego roku proszę Cię o błogosławieństwo dla bliskich mi osób, aby chroniło nas od złego. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo.
Imię: Mama E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.143.58
Data:  13 - 12 - 06 Godzina:  09 : 47 : 09

Ojcze Pio wyproś zdrowie i dary Duch św. dla mojego dziecka i módl się za nami. Proszę Cię serdecznie.
Imię: Kazik E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  12 - 12 - 06 Godzina:  19 : 13 : 17

Św. Ojcze Pio, św. Janie Pawle II proszę Was o wsparcie brata Emila w ciężkich chwilach jego choroby. Proszę o modlitewne wsparcie.
Imię: Mikołaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  12 - 12 - 06 Godzina:  19 : 11 : 25

Panie proszę Cię o siłę wytrwałości i zdrowia dla mojego kochanego Taty. Św. Ojcze Pio i św. Janie Pawle II wspierajcie nas w tych trudnych chwialch naszego życia. Proszę o modlitewne wsparcie.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  29 - 11 - 06 Godzina:  06 : 31 : 39

Św. Ojcze Pio, św. Janie Pawle II proszę Was o wstawiennictwo u Maryi i Jej Syna za moją zmarłą Mamusię. Niech Miłosierny Pan Bóg przyjmie ją do Królestwa Niebieskiego. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji zmarłej.
Imię: mama E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.155.189
Data:  13 - 10 - 06 Godzina:  10 : 27 : 29

Panie Boże pomóż wrócić mojemu dziecku na Twoje drogi, obdarz Darami Ducha św. i daj umocnienie w dobru. Janie Pawle II proszę,wstaw się w tej intencji.
Imię: Kazik E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  98.16.182.6
Data:  27 - 09 - 06 Godzina:  13 : 22 : 34

Ojcze Św. Janie Pawle II proszę Cię abyś pobłogosław mojego syna Michała. Otaczaj go nieustanną opieką. Daj mu zdrowie, zarówna ciała i duszy. Spraw aby spotkał towarzyszkę na dalszą drogę zycia.
Imię: Mikołaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  54.56.182.21
Data:  27 - 09 - 06 Godzina:  13 : 14 : 54

Panie dziękuję Ci za pomyślny przebieg operacja u Emila. Proszę o łaskę szybkiego powrotu do zdrowia.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  88.156.82.56
Data:  27 - 09 - 06 Godzina:  13 : 08 : 16

Św. Ojcze Pio uproś u Maryi Królowej Polski dar mądrości, rozumu, rozwagi i umiejętności u rządzących i opozycji w naszym kraju.
Imię: Aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.146.80
Data:  14 - 09 - 06 Godzina:  15 : 47 : 37

Proszę o pomoc i siły dla Gosi, Sławka i Ich bliskich oraz o pomyślne i szybkie rozwikłanie Ich trudnej sprawy.
Imię: Aga E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.146.80
Data:  14 - 09 - 06 Godzina:  15 : 45 : 49

Panie Boże proszę o zdrowie dla Stefanii, Czesława, Marty, Szymona i bliskich mi osób.Proszę, daj nam serca otwarte na przyjęcie Twoich łask. Ojcze Pio módl się za nami.
Imię: Krzysztof E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  80.51.231.162
Data:  17 - 08 - 06 Godzina:  23 : 51 : 32

Proszę o modlitwę w mojej intencji o nawrócenie i powrót do Kościoła o dary Ducha Świętego, o odnalezienie celu w zyciu oraz o znalezienie pracy. Krzysztof
Imię: Kazik E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  81.15.216.22
Data:  09 - 08 - 06 Godzina:  20 : 00 : 19

Św. Ojcze Pio wstaw sie do Najświętszej Dziewicy i Jej Syna a naszego Pana Jezusa z prośbą o zdrowie dla taty Renaty.
Imię: Mikołaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.59.163
Data:  08 - 06 - 06 Godzina:  09 : 27 : 58

Św. Ojcze Pio wstawiaj się u Najświętszej Panienki i Jej Syna o zdrowie i potrzebne łaski dla siostry Teresy, Bernadety, Agnieszki, Anny, Urszuli i ich rodzin.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.59.163
Data:  28 - 05 - 06 Godzina:  23 : 28 : 53

Panie Boże ofiaruję Ci swoje cierpienie w intencji rychłej beatyfikacji i kanonizacji Jana Pawła II oraz w intencji Ojca Świętego Benedykta XVI, aby jego pielgrzymka przyczyniła się do umocnienia naszej wiary.
Imię: Redakcja UKRŚ. E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.59.163
Data:  21 - 05 - 06 Godzina:  19 : 11 : 51

Niech Dobry Bóg obdarza Szanownego Jubilata, księdza prałata Zygmunta Kokoszkę, swoimi łaskami w dalszej drodze posługi duszpasterskiej.
Imię: Aga E-mail:  agnikot@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.171.112
Data:  21 - 04 - 06 Godzina:  09 : 21 : 54

Dobry Boże pomóż Gosi, Sławkowi i Ich bliskim w ciężkim doświadczeniu.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.59.163
Data:  02 - 04 - 06 Godzina:  11 : 59 : 50

Św. Ojcze Pio wstaw się do Pana Jezusa o rychłą kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.
Imię: Aga E-mail:  agnikot@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.155.192
Data:  30 - 03 - 06 Godzina:  13 : 07 : 23

Dziękuję za pomyślną operację u Dżoni. Proszę dla Niej o siły do dalszego zmagania się z chorobą.
Imię: Aga E-mail:  agnikot@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.155.192
Data:  30 - 03 - 06 Godzina:  13 : 03 : 33

Serdecznie dziękuję za spełnionę prośbę o pomyślny przebieg operacji u Urszuli. Proszę o Jej pełny powrót do zdrowia
Imię: Teresa E-mail:  nerka96@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.153.125
Data:  20 - 03 - 06 Godzina:  08 : 57 : 32

Dobry Panie Boże, dziękuję za łaskę powracającego zdrowia u brata Kazimierza. Proszę, wspieraj nadal swoimi łaskami Jego i całą rodzinę.
Imię: Wiesława E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.83
Data:  06 - 03 - 06 Godzina:  14 : 05 : 16

Wszechmogący Boże błogosław Krystynie i jej rodzinie za bezinteresowną pomoc przy moim ciężko chorym mężu
Imię: Wiesława E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.83
Data:  06 - 03 - 06 Godzina:  14 : 04 : 10

Ojcze Pio, Janie Pawle II módlcie się za zdrowie Stanisława
Imię: Maria E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.159.225
Data:  02 - 03 - 06 Godzina:  10 : 07 : 31

Ojcze Pio proszę spraw, aby Barbara i Zbigniew wrócili na Boże drogi. Niech czas Wielkiego Postu będzie dla nich czasem prawdziwego nawrócenia. Maria
Imię: aga E-mail:  agnikot@pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.250.121
Data:  07 - 02 - 06 Godzina:  13 : 58 : 04

Dobry Boże, pozwol zwalczyć Dżoni chorobę z którą się zmaga. Proszę, daj Jej siły i wskaż środki, aby mogła wrócić do zdrowia.
Imię: Kazmierz E-mail:  kmj
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.86
Data:  30 - 01 - 06 Godzina:  08 : 56 : 57

Św. Ojcze Pio, św. Janie Pawle II, w obliczu tej ogromnej tragedii jaka wydarzyła się w Katowicach, zanosimy prośby o potrzebne łaski dla zmarłych i ich rodzin. Panie przyjmij ich do Swojego Królestwa, a strapionym i cierpiącym nieś pociechę i ulgę.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.59.163
Data:  24 - 01 - 06 Godzina:  10 : 07 : 32

Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo, przez Maryję Królową Różańca Św., u Jej Syna Pana Jezusa o pomyślny przebieg operacji i zdrowie dla Urszuli.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.59.163
Data:  16 - 01 - 06 Godzina:  13 : 46 : 30

"Z nadzieją czekałem na Pana, a On się pochylił nade mną i wysłuchał mego wołania. Włożył mi w usta pieśń nową, śpiew dla naszego Boga." Panie dziękuję Ci za wysłuchanie moich próśb. Chwała Panu Bogu.
Imię: Mikołaj E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.59.163
Data:  13 - 01 - 06 Godzina:  10 : 02 : 43

Św. Ojcze Pio proszę Cie o wstawiennictwo do Pana Boga w intencji otrzymania pracy dla Michała.
Imię: Kazimierz E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  www.kzik.com.pl
IP:  195.116.59.163
Data:  31 - 12 - 05 Godzina:  12 : 33 : 07

Panie Boże dziękuję Ci za mijający rok, który był trudny dla mojej rodziny. Jednak dzięki Twojej dobroci kończy się pomyślnie. Proszę Cię Panie o potrzebne łaski dla nas wszystkich w roku 2006. Błogosław nam.
Imię: aga E-mail:  agnikot@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.226.147
Data:  19 - 12 - 05 Godzina:  08 : 48 : 11

Panie Boże dziękuję za szczęśliwy dla rodziny mijający rok. Pozwól, abyśmy w przyszłym roku wszyscy mogli łamać się opłatkiem. Proszę błogosław nam. Św. Ojcze Pio módl się za nami.
Imię: Leszek E-mail:  lechk2@op.pl
Adres strony WWW:  
IP:  80.53.206.134
Data:  09 - 12 - 05 Godzina:  11 : 24 : 10

Z Nowonarodzonym Dzieciątkiem życzymy Ci Kaziu i całej Twojej Rodzinie Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był najlepszy. Leszek z rodziną.
Imię: Kazimierz E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.59.163
Data:  07 - 12 - 05 Godzina:  19 : 20 : 15

Proszę Cię Panie Jezu o błogosławieństwo i opiekę nad wszystkimi, którzy modlili się w intencji mojego powrotu do zdrowia. Obdarz ich zdrowiem i wszelką pomyślnością.
Imię: Mikołaj E-mail:  kazikj@kazik.com.pl
Adres strony WWW:  www.kazik.com.pl
IP:  195.116.59.163
Data:  07 - 12 - 05 Godzina:  19 : 19 : 10

Święty Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo za pośrednictwem Maryi u Jej Syna, aby minęły pomyślnie wszystkie kłopoty, z jakimi boryka się mój serdeczny przyjaciel Leszek. Panie otaczaj opieką jego rodzinę i obdarz ją zdrowiem.
Imię: Kazik E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  www.kazik.com.pl
IP:  195.116.59.163
Data:  07 - 12 - 05 Godzina:  13 : 00 : 51

Św. Ojcze Pio i św. Janie Pawle II proszę Was o wstawiennictwo u Pana Jezusa o pomyślny przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia u mojego przyjaciela Mateusza. Proszę o wstawiennictwo w tej intencji Maryję. Wszystkich czytających tę intencję prosze o modlitwę.
Imię: Leszek K E-mail:  lechk2@op.pl
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.83
Data:  28 - 11 - 05 Godzina:  21 : 33 : 54

Dziękuję Ci po prostu za to, że jesteś za to że nie mieścisz się w naszej głowie, która jest za logiczna za to, że nie sposób Cię ogarnąć sercem, które jest za nerwowe za to, jesteś tak bliski i daleki, że we wszystkim inny za to, że jesteś już odnaleziony i nie odnaleziony jeszcze że uciekamy od Ciebie do Ciebie za to, że nie czynimy niczego dla Ciebie, ale wszystko dzięki Tobie za to, że to czego pojąc nie mogę --- nie jest nigdy złudzeniem za to że milczysz. Tylko my --- oczytani analfabeci chlapiemy językiem Jan Twardowski Kaziu w twojej intencji dużo zdrówka.
Imię: Kazimierz E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.249.86
Data:  17 - 11 - 05 Godzina:  08 : 36 : 40

Panie Boże Wszechmogący proszę Cię o błogosławieństwo dla księży, którzy prowadzić będą rekolekcje w naszej parafii. Niech głoszone przez nich Słowo wyda obfite plony. Prosimy o odpuszcznie grzechów i umocnienienie w radości i nadziei na życie wieczne. Niech nam błogosławi Dziecię Boże i Jego Matka.
Imię: Mikołaj E-mail:  -
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.249.86
Data:  17 - 11 - 05 Godzina:  08 : 17 : 52

Św. Janie Pawle II proszę Cię o wstawienictwo u Pana Jezusa o pomyślny przebieg operacji i powrót do zdrowia Mateusza C. Proszę o modltwę w tej intencji.
Imię: Kazik E-mail:  kjm@edytor-studio.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.249.86
Data:  17 - 11 - 05 Godzina:  08 : 15 : 12

Św. Ojcze Pio proszę Cię abyś za wstawiennictwem Maryi wyjednał u Jej Syna łaskę zdrowia dla Urszuli. Proszę o szczęśliwy przebieg operacji. Proszę o modlitwę za chorą.
Imię: Kazimierz E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  www.kazik.com.pl
IP:  195.116.249.86
Data:  15 - 11 - 05 Godzina:  12 : 45 : 57

Święty ojcze Pio, św. Janie Pawle II gorąco dziękuję za wstawiennictwo za pośrednictwem Maryi u Jej Syna a Naszego Pana Jezusa. Moje prośby zostały wysłuchane. Dziękuję Ci Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny.
Imię: Teresa E-mail:  nerka96@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.8.238
Data:  07 - 11 - 05 Godzina:  12 : 46 : 44

Proszę Panie Boże o łaskę zdrowia dla brata Kazimierza i siły dla jego bliskich.
Imię: Aga E-mail:  agnikot.wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.231.203
Data:  03 - 11 - 05 Godzina:  12 : 15 : 06

Panie Boże,proszę,niech podjęty przez naszą grupę czterdziestodniowy post w intencji dzieci, przyniesie dobre i obfite owoce w Ich życiu.
Imię: Aga E-mail:  agnikot.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.227.236
Data:  02 - 11 - 05 Godzina:  09 : 05 : 53

Wszechmogący Panie serdecznie dziękuję za wysłuchanie i spełnienie prośby o szczęśliwy przebieg operacji u ks.Adama.
Imię: wiesława E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.83
Data:  23 - 10 - 05 Godzina:  13 : 07 : 49

Ojcze Pio proszę cię o modlitwę za zdrowie mojego męża Stanisława
Imię: Mikołaj E-mail:  kjm@edytor-studio.pl
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.86
Data:  19 - 10 - 05 Godzina:  18 : 18 : 36

Św. Janie Pawle II prosze Cię o wstawnienictwo u Pana Jezusa o wytrwałość i nadzieję dla Agnieszki. To jest dobry duch naszego miesięcznika, niech tak będzie nadal.
Imię: Aga E-mail:  agnikot.wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.233.222
Data:  18 - 10 - 05 Godzina:  07 : 47 : 45

Wszechmogący Panie Proszę serdecznie dla ks.Adama o szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia, aby długo jeszcze mógł Ci służyć i śpiewać Twoją chwałę.
Imię: Wiesława E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.83
Data:  13 - 10 - 05 Godzina:  19 : 49 : 37

Panie Boże proszę Ciebie o zdrowie dla mojego męża Stanisława. Niech zostanie jeszcze z nami.
Imię: Kazimierz E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.86
Data:  12 - 10 - 05 Godzina:  21 : 45 : 21

Panie Boże dziękuję za udaną operację mamy. Proszę abyś ją wspierał w tych trudnych chwilach po operacji, daj jej siłę wytrwania. Bó zapłac za modlitwę.
Imię: Aga E-mail:  agnikot.wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.86.19
Data:  12 - 10 - 05 Godzina:  13 : 10 : 14

Panie Boże Wszechmogący gorąco proszę o spełnienie próśb i nadziei moich związanych z dwojgiem bliskich memu seru osób
Imię: Aga E-mail:  agnikot.wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.86.19
Data:  12 - 10 - 05 Godzina:  13 : 08 : 02

Panie, proszę niech Twa łaska zawsze towarzyszy moim bliskim i spraw abyśmy umieli otwierać serca na jej działanie
Imię: Aga E-mail:  agnikot.wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.86.19
Data:  12 - 10 - 05 Godzina:  13 : 06 : 02

Serdecznie proszę Cię Boże o siły do walki z ciężką chorobą i łaskę powrotu do zdrowia dla Jasi
Imię: Aga E-mail:  agnikot.wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.86.19
Data:  12 - 10 - 05 Godzina:  13 : 03 : 36

Panie, proszę o łaskę dokonywania dobrych wyborów w życiu, dary Ducha Świętego i Twą Opatrzność dla mojego dziecka
Imię: Aga E-mail:  agnikot.wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.86.19
Data:  12 - 10 - 05 Godzina:  12 : 59 : 22

Panie,tyle dobrych ludzi spotykam w życiu, którym nie umiem się odwdzięczyć. Dziękuję Ci za Nich i proszę, aby Ich dobroć zaskarbiła Im łaski w niebie
Imię: Aga E-mail:  agnikot.wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.86.19
Data:  12 - 10 - 05 Godzina:  12 : 54 : 47

Za szczęśliwy przebieg operacji-dziękuję.Proszę o łaskę powrotu do zdrowia i sił
Imię: Kazimierz E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  www.kazik.com.pl
IP:  195.116.249.86
Data:  09 - 10 - 05 Godzina:  12 : 16 : 15

Św. Ojcze Pio i św. Janie Pawle II proszę Was o wstawiennictwo u Maryi, aby uprosiła w Swego Syna Jezusa Chrystusa, o pomyślny przebieg, w dniu jutrzejszym, operacji mojej mamy. Proszę wszystkich o modlitwę. Bóg zapłać.
Imię: Kazik E-mail:  kmj@edytor-studio.pl
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.86
Data:  02 - 10 - 05 Godzina:  20 : 19 : 15

Święty Ojcze Pio proszę cię o wstawiennictwo przez Maryję u Jej Syna o powrót do zdrowia mojej mamusi i wytrwałość dla taty. Wszystkich proszę o modlitwę w intencji moich rodziców. Bóg zapłać.
Imię: Mikołaj E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.249.86
Data:  29 - 09 - 05 Godzina:  20 : 47 : 58

Ojcze Świety Janie Pawle II proszę cie o wstawiennictwo, za pośrednictwem Maryi u Jej Syna, o błogosławieństwo dla naszej powstającej grupy modlitwy.
Imię: Aga E-mail:  agnikot@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.87.226
Data:  20 - 09 - 05 Godzina:  07 : 42 : 09

Serdecznie dziękuję za szczęśliwy przebieg opercji Stanisława.Proszę ołaskę powrotu do zdrowia
Imię: Aga E-mail:  agnikot@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.96.8
Data:  15 - 09 - 05 Godzina:  13 : 13 : 26

Panie Nasz proszę serdecznie o łaskę zdrowia dla Stefanii, Czesława, Doroty, Jasi, Kazimierza, Stanisława, Rodzeństwa i dla tych, których zwykle polecam Ci w modlitwie.
Imię: Aga E-mail:  agnikot@wp.pl
Adres strony WWW:  
IP:  83.27.96.8
Data:  15 - 09 - 05 Godzina:  13 : 01 : 32

Panie Boże Wszechmogący dziękuję Ci za moje poszarpane życie, za dobrych ludzi na mojej drodze, za to że jesteś. Proszę nie wypuść mnie ze swoich rąk.
Imię: Kazimierz E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  www.kazik.com.pl
IP:  195.116.249.86
Data:  14 - 09 - 05 Godzina:  09 : 07 : 09

Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Maryi, aby uprosiła u Swego Syna Jezusa Chrystusa, łaskę zdrowia i spokojnej starości dla moich rodziców. Proszę wszystkich o modlitwę. Bóg Zapłać.
Imię: Leszek K E-mail:  lechk2@op.pl
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.86
Data:  07 - 09 - 05 Godzina:  20 : 44 : 13

Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo przez Maryję do Pana Jezusa o zdrowie mojego kolegi oraz proboszcza.
Imię: Ryszard E-mail:  rwal@kateko.bud.polsl.gliwice
Adres strony WWW:  
IP:  84.205.180.20
Data:  25 - 08 - 05 Godzina:  13 : 11 : 12

Proszę o modlitwę o znalezienie dobrej pracy przez moją Żonę, pomyślność w nauce dla moich Dzieci i zatwierdzenie mojego przewodu habilitacyjnego.
Imię: K. E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  80.53.183.238
Data:  21 - 08 - 05 Godzina:  08 : 00 : 06

Proszę Ciebie Ojcze Pio i Janie Pawle II o łaskę założenia rodziny Bogiem silnej oraz bycia czystą i piękną świątynią Ducha Świętego wypełnioną miłością i pokojem
Imię: Kazik E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  www.kazik.com.pl
IP:  195.116.249.86
Data:  18 - 08 - 05 Godzina:  19 : 00 : 52

Św. Ojcze Pio dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie otrzymała moja rodzina za Twoim wstawiennictwem od naszego Pana Jezusa Chrystusa. Proszę Cię o wstawiennictwo w intencji wszystkich chorych z naszej parafii.
Imię: katarzyna E-mail:  
Adres strony WWW:  
IP:  80.53.183.238
Data:  06 - 08 - 05 Godzina:  12 : 30 : 13

Ojcze Pio kocham Cię całym swoim sercem, dziękuję Ci całym jestestwem za wysłuchane modlitwy i znowu proszę: o całkowite nawróćenie Ireneusza, błogosławieństwo Boże, pomoc w studiach i szczęście rodzinne oparte na miłości Bogiem silnej
Imię: Kazimierz E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.86
Data:  29 - 07 - 05 Godzina:  17 : 48 : 23

Święty Ojcze Janie Pawle II proszę Cię, za wstawiennictwem Maryi, o wyjednanie u Pana Jezusa, Jej Syna, łaski zdrowia dla rodziny Józefa z Izraela.
Imię: Mikołaj E-mail:  kmj@edytor-studio.pl
Adres strony WWW:  
IP:  195.116.249.86
Data:  29 - 07 - 05 Godzina:  17 : 46 : 12

Panie Boże dziękuję Ci za wszystkie łaski jakimi obdarzyłeś moją rodzinę. Proszę o dalszą opiekę.
Imię: Kazik E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.249.86
Data:  17 - 07 - 05 Godzina:  17 : 51 : 45

Proszę o radość dla wszystkich.
Imię: Kazimierz E-mail:  kmj@edytor-studio.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.249.86
Data:  17 - 07 - 05 Godzina:  17 : 10 : 03

Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa o zdrowie i błogosławieństwo dla wszystkich którzy modlili się o moje zdrowie. Serdecznie im dziękuję. Bóg zapłać.
Imię: Kazik E-mail:  kazikj@kazik.com.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.249.86
Data:  17 - 07 - 05 Godzina:  16 : 58 : 51

Św. Ojcze Pio proszę Cię, za wstawiennictwem Maryi, abyś uprosił u Pana Jezusa Miłosiernego łaskę zdrowia dla moich rodziców, synów i synowej oraz jeżeli taka jest wola Naszego Pana o powrót do zdrowia dla mnie.
Imię: Kazimierz E-mail:  kmj@edytor-studio.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.249.86
Data:  17 - 07 - 05 Godzina:  16 : 58 : 16

Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawienictwo u Pana Jezusa o zdrowie dla naszego księdza proboszcza, ks. Adama i wszystkich wikariuszy z naszej parafii.
Imię: Kazimierz E-mail:  jkm@zsr.dzierzoniow.pl
Adres strony WWW:  www.kazik.com.pl
IP:  195.116.249.86
Data:  17 - 07 - 05 Godzina:  16 : 57 : 44

Św. Janie Pawle II Ty całkowicie zawierzyłeś Maryi, proszę Cię abyś za Jej pośrednictwem uprosił u Jej Syna Naszego Pana Jezusa Chrystusa, łaskę zdrowia dla wszystkich chorych z naszej parafii.
Imię: Kazimierz E-mail:  kazikj@kazik.com.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.249.86
Data:  17 - 07 - 05 Godzina:  16 : 57 : 13

Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo przez Maryję do Pana Jezusa o zdrowie dla Bernadety, Stanisławów, Mariana, Krzysztofa, damiana i wszystkich chorych których znam.
Imię: Kazimierz E-mail:  kmj@edytor-studio.pl
Adres strony WWW:  -
IP:  195.116.249.86
Data:  17 - 07 - 05 Godzina:  16 : 55 : 38

Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo u Ojca Naszego o pokój na całym świecie a szczególnie w Ziemi Świętej.