MBKRŚ.Strona główna

Informacje

Uroczystości

Wspólnota

Historia parafii

Parafialny Oddział
Akcji Katolickiej


Kronika parafii

Linki

Intencje modlitewne
KRĄG BIBLIJNY w parafii pw. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie - 12.09.2018.
Krąg biblijny to spotkania ze Słowem Bożym, odnajdywanie Jego Prawdy w naszym własnym życiu, poznawanie Ewangelii i zgłębianie jej przesłania. To nasze indywidualne spotkania z Jezusem w Jego Słowie.
Po wakacyjnej przerwie, 12.09.2018 r. wznowione zostały spotkania parafialnego Kręgu Biblijnego. Spotkania te poświęcone są zgłębianiu treści Pisma Świętego i poznawaniu czasów ziemskiego życia Pana Jezusa.
Tegoroczne inauguracyjne spotkanie poświęcone było wirtualnej wędrówce po "piątej Ewangelii" - Ziemi Świętej. Prowadził ją, podobnie jak wszystkie spotkania, moderator naszego kręgu ks. Kamil Osiecki, który latem w Ziemi Świętej przeżywał swoje rekolekcje kapłańskie. Dla każdego uczestnika spotkania ks. Kamil miał też pamiątki z tego wyjazdu - różaniec z drewna oliwnego oraz widokówkę upamiętniającą miejsca bliskie i drogie chrześcijanom.
Spotkania Kręgu Biblijnego w tym roku zaplanowane są na każdą środę (oprócz pierwszej w miesiącu) po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie do MB Nieustającej Pomocy; miejscem spotkań jest biblioteka parafialna. Każda chętna osoba może brać w nich udział.
Niepodległa 2018.
„Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości”.
KRĄG BIBLIJNY w parafii pw. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie - 12.09.2018. KRĄG BIBLIJNY w parafii pw. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie - 12.09.2018. KRĄG BIBLIJNY w parafii pw. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie - 12.09.2018. KRĄG BIBLIJNY w parafii pw. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie - 12.09.2018. KRĄG BIBLIJNY w parafii pw. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie - 12.09.2018. KRĄG BIBLIJNY w parafii pw. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie - 12.09.2018.
KRĄG BIBLIJNY w parafii pw. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie - 12.09.2018. KRĄG BIBLIJNY w parafii pw. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie - 12.09.2018.        
Tekst i zdjęcia Agnieszka Kotowska.